موزیک خوان Music Reader
با اعلام بنیاد رودكی؛

تمدید مهلت ارسال آثار گروههای موسیقی مجلسی

تمدید مهلت ارسال آثار گروههای موسیقی مجلسی

مهلت ارسال آثار به فراخوان دعوت از گروههای موسیقی مجلسی برای اجرای موسیقی در بنیاد فرهنگی هنری رودکی، تا اختتام دی تمدید گردید.به گزارش موزیک خوان به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، مهلت ارسال آثار هنرمندان و گروه ها به فراخوان دعوت از گروههای موسیقی مجلسی برای اجرای موسیقی در بنیاد فرهنگی هنری رودکی، تا اختتام دی تمدید گردید.
این بنیاد اوایل آذر، بمنظور ارتقای فرهنگ شنیداری موسیقی کلاسیک و در امتداد پشتیبانی از گروههای مجلسی موسیقی کلاسیک، از تمامی گروههای سازی یا آوازی کلاسیک (۳ تا ۸ نوازنده یا خواننده) دعوت کرد تا آمادگی خودرا برای این دوره اجرائی در تالار دهلوی اعلام کنند.
شورای ارکستر سمفونیک در نظر دارد با بررسی سوابق، توان اجرائی و نیز رپرتوار پیشنهادی ارسالی، گروههای منتخب را در یک چیدمان اجرائی برمبنای دوره های زمانی، ترکیب سازی سازمان دهی کند.
بر این اساس گروههای منتخب از تسهیلات ویژه اجرائی و امکان در اختیار گرفتن سالن برای یک برنامه بصورت رایگان برخوردار می شوند. آرشیو و کتابخانه بنیاد می تواند آثاری از آهنگسازان ایرانی و خارجی را در اختیار گروههای منتخب قرار دهد.
با توجه به تمدید مهلت ارسال آثار، گروههای علاقمند می توانند تا اختتام دی ۱۴۰۰، درسامانه اینترنتی بنیاد نسبت به تکمیل فرم مدارک خود اقدام و یا مدارک خودرا بوسیله پست سفارشی یا مراجعه حضوری به آدرس تهران، خیابان انقلاب، خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار، بنیاد فرهنگی هنری رودکی، طبقه سوم به واحد آرشیو و کتابخانه بنیاد رودکی تحویل دهند.

1400/10/24
12:12:57
5.0 / 5
578
تگهای خبر: آثار , اینترنت , فرهنگ , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
موزیک خوان