موزیک خوان Music Reader
در گزارش موزیك خوان مطرح شد؛

اکبر ساعتچی گرفتار سانحه رانندگی شد

اکبر ساعتچی گرفتار سانحه رانندگی شد

به گزارش موزیک خوان مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت اظهار داشت: اکبر ساعتچی هنرمند پیشکسوت خوشنویسی در یک سانحه رانندگی گرفتار لطمه شد و مادر ایشان نیز از دنیا رفت.سیدعباس عظیمی مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت با بیان این که اکبر ساعتچی به همراه مادرش چهارشنبه شب تصادف رانندگی داشته است، به خبرنگار مهر اظهار داشت: حدود ساعت ۲۳ چهارشنبه شامگاه ۲۲ دی بود که از تلفن همراه استاد با من تماس گرفته شد که مأمور اورژانس به من تصادف ایشان را آگاهی داد. من هم برادرم را برای رسیدگی به وضعیت استاد ساعتچی مأمور کردم.
وی با اعلان اینکه متأسفانه مادر استاد اکبر ساعتچی در زمان تصادف رانندگی، فوت می کند، اظهار داشت: اورژانس استاد ساعتچی را به بیمارستان شهید رجایی قزوین انتقال می دهد. تا ساعت ۳ بامداد کارهایشان انجام شد. همین طور از مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان قزوین، آقای اسماعیلی تشکر می کنم که معاون هنری خودرا مأمور پیگیری وضعیت استاد کردند.
عظیمی درباره وضعیت عمومی اکبر ساعتچی نیز بیان کرد: استاد ساعتچی وضعیت عمومی خوبی دارند. ۲ دنده شان شکسته و مچ دست و پای شان در رفته است. مشکوک به شکستگی لگن نیز بودند. استاد خونریزی داخلی ندارد و شکستگی دنده به ریه آسیبی وارد نکرده است. جمعه از بخش مراقبت های ویژه به بخش منتقل شدند و امروز شنیدم استاد مقرر است به تهران منتقل شوند.
مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت همین طور در آخر اظهار داشت: پس از قزوین، نیز به تبریز رفتم و جویای احوال استاد قره باغی شدم که در بیمارستان حضرت ولیعصر تبریز بستری هستند و شرایط عمومی خوبی دارند.


منبع:

1400/10/27
22:31:56
5.0 / 5
596
تگهای خبر: فرهنگ , مد , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵