موزیک خوان Music Reader

تهران میزبان کدام کنسرت ها خواهد بود؟

تهران میزبان کدام کنسرت ها خواهد بود؟

به گزارش موزیک خوان با آغاز زمستان سیل برگزاری کنسرتهای پاپ شروع شد و رفته رفته در کنار فهرست بلندبالای برگزاری کنسرتهای پاپ، سایر ژانرها هم به این فهرست اضافه شده و در ایام آینده علاوه بر ژانر پاپ شاهد برگزاری کنسرت در دیگر حوزه ها هم خواهیم بود.


ایسنا در این گزارش مروری دارد بر برگزاری کنسرت هایی که در ایام پیش رو برگزار خواهد شد:
۲۸ دیماه اجراهای امید حاجیلی در دو سانس ۱۸: ۲۰ و ۲۲: ۵۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی، رضا بهرام ساعت ۱۸: ۳۰ و ۲۲ در سالن رویال هال هتل اسپیناس پالاس، گروه سینا ذکایی ساعت ۲۱: ۳۰ در تالار وحدت، بهنام بانی مرکز همایش های برج میلاد تهران در دو سانس ۱۸: ۳۰ و ۲۱: ۳۰ برگزار می گردد.
رضا بهرام در دو سانس ۱۸: ۳۰ و ۲۲ در سالن رویال هال هتل اسپیناس پالاس، بابک جهانبخش در دو سانس ۱۸: ۳۰ و ۲۱: ۳۰ در مرکز همایش های برج میلاد تهران و مهدی جهانی در دو سانس ۱۸: ۳۰ و ۲۱: ۳۰ سالن میلاد نمایشگاه بین الملل تهران در ۲۹ دیماه به روی صحنه می روند.
سیامک عباسی در دو سانس ۱۸: ۳۰ و ۲۲ در رویال هال هتل اسپیناس پالاس، محسن ابراهیم زاده دو سانس ۱۸: ۳۰ و ۲۱: ۳۰ در مرکز همایش های برج میلاد تهران در ۳۰ دیماه کنسرت خواهند داشت.
رحیم شهریاری یکم بهمن در دو سانس ۱۸: ۳۰ و ۲۱: ۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران، آرون افشار یکم بهمن در دو سانس ۱۸: ۳۰ و ۲۱: ۳۰ در سالن مرکز همایش های برج میلاد تهران، رضا بهرام سوم بهمن در دو سانس ۱۸: ۲۰ و ۲۱: ۵۰ در رویال هال هتل اسپیناس پالاس، علیرضا پوراستاد چهارم بهمن در دو سانس ۱۹ و ۲۲ در سالن وزارت کشور، علی زندوکیلی چهارم بهمن در دو سانس ۱۸: ۳۰ و ۲۱: ۳۰ در مرکز همایش های برج میلاد تهران، میثم ابراهیمی پنجم بهمن در دو سانس ۱۸: ۳۰ و ۲۱: ۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی، امید حاجیلی ششم بهمن در دو سانس ۱۸: ۳۰ و ۲۲ در سالن هتل اسپیناس پالاس، محسن ابراهیم زاده هفتم بهمن در دو سانس ۱۸: ۲۰ و ۲۱: ۲۰ در مرکز همایش های برج میلاد تهران و هوروش بند هفتم بهمن در دو سانس ۱۸: ۳۰ و ۲۲ در رویا هال هتل اسپیناس پالاس به روی صحنه می روند.
کنسرت های کلاسیک، تلفیقی و سنتی
در این بخش هم سه گروه ارکستر اقوام ایرانی هیژان در ایام ۲۹ و ۳۰ دی ساعت ۲۱: ۳۰ در تالار وحدت، کنسرت گروه آوای تبری سوم بهمن در تالار وحدت ساعت ۲۱: ۳۰ و کنسرت ارکستر سمفونیک تهران در ایام ششم، هفتم و هشتم بهمن در تالار وحدت ساعت ۲۱: ۳۰ به روی صحنه می روند.
همینطور بیست و هفتم دیماه کنسرتهای خوانندگانی چون امید حاجیلی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی در دو سانس ۱۸: ۲۰ و ۲۲، بهنام بانی در مرکز همایش های برج میلاد تهران در دو سانس ۱۸: ۳۰ و ۲۱: ۳۰، اجرای ماهان میرعرب و دوستان ساعت ۲۱: ۳۰ در سالن اصلی شاه کلید برگزار شد.
منبع:

1400/10/28
17:43:15
5.0 / 5
600
تگهای خبر: سنتی , كنسرت , نمایشگاه , همایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲