موزیک خوان Music Reader
فرزاد طایفه حیدری اعلام كرد؛

جزئیات پرداخت وام بلاعوض ازدواج و فرزندآوری به اعضای صندوق هنر

جزئیات پرداخت وام بلاعوض ازدواج و فرزندآوری به اعضای صندوق هنر

به گزارش موزیک خوان معاونت توسعه مدیریت و منابع صندوق اعتباری هنر ضمن اشاره به رویکرد این مجموعه در حوزه حمایت های نوین از جزئیات پرداخت هدایای ازدواج و فرزندآوری اعضای این نهاد سخن گفت.به گزارش موزیک خوان به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنری، فرزاد طایفه حیدری معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق اعتباری هنر اظهار داشت: پرداخت هدیه ازدواج و فرزندآوری در چارچوب تسهیلات بلاعوض و قرض الحسنه یکی از حمایت های نوین صندوق اعتباری هنر در دولت سیزدهم است که بعنوان هدیه به اعضای حائز شرایط پرداخت می شود. تشویق به ازدواج و فرزندآوری از اهداف این طرح است.
حیدری درباره افراد حائز شرایط این طرح اظهار داشت: به اعضایی که از اول مهر ماه سال ۱۴۰۰ تا آخر ۱۴۰۱ صاحب فرزند شوند تحت عنوان طرح «جوانه» مبلغ ۳۰ میلیون تومان تسهیلات بدون بهره با کارمزد ۲ درصد همراه با مبلغ ۵ میلیون تومان کمک بلاعوض تقدیم می شود. همینطور تسهیلات طرح شمیم طرح حمایتی ازدواج است که به اعضایی که برای نخستین بار ازدواج می کنند، تخصیص می یابد.
وی اضافه کرد: تاریخ ثبت رسمی عقد ازدواج باید در بازه زمانی اول مهرماه ۱۴۰۰ تا ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۱ باشد تا این تسهیلات به اعضا تعلق گیرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق اعتباری درباره مدارک مورد نیاز اظهار نمود: در طرح شمیم، معرفی نامه از حوزه های تخصصی ذیربط به انضمام اصل تقاضای متقاضی، عرضه گواهی برابر اصل صفحات سند رسمی ازدواج و همه صفحات شناسنامه زوجین برای دریافت این وام ضروری می باشد. متقاضیان دریافت تسهیلات طرح جوانه (فرزندآوری) باید ضمن عرضه معرفی نامه از حوزه های تخصصی ذیربط اصل تقاضای متقاضی، گواهی برابر اصل کارت ملی و تمامی شناسنامه نوزاد و والدین را عرضه کنند.
وی در انتها با اشاره به اینکه تسهیلات ازدواج و فرزندآوری از راه بانک عامل به اعضا عرضه می شود، اظهار داشت: متقاضیان واجد شرایطی که در بانک طرف قرار دارد با صندوق اعتباری هنر حساب ندارند باید با رفتن به سامانه این بانک نسبت به ثبت نام و عضویت در کانون همیاری اجتماعی و افتتاح حساب اقدام نمایند.

1400/11/02
23:33:20
5.0 / 5
596
تگهای خبر: مد , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴