موزیک خوان Music Reader
در اعتراض به رژیم صهیونیستی؛

خواننده فلسطینی اکسپوی دبی را تحریم کرد

خواننده فلسطینی اکسپوی دبی را تحریم کرد

موزیک خوان: خواننده فلسطینی حضور در اکسپوی 2020 دبی را که به مدت 6 ماه ادامه دارد، به علت اعتراض به حضور رژیم صهیونیستی در آن رد کرد.به گزارش موزیک خوان به نقل از فلسطین آنلاین، دلال ابو آمنه خواننده فلسطینی دعوت حضور در اکسپوی ۲۰۲۰ دبی را به خاطر ارتباط امارات با رژیم صهیونیستی رد کرده است.
این خواننده در اطلاعیه ای که در صفحه فیسبوک خود منتشر نمود گفت به خاطر «پافشاری در نادیده گرفتن احساسات و حقوق مردم فلسطین» دعوت اجرا در این نمایشگاه شش ماهه را رد کرده است.
ابو آمنه همین طور به حضور اسحاق هرتزوگ رئیس جمهور رژیم صهیونیستی در این نمایشگاه اشاره نمود. او دوشنبه در نمایشگاه سخنرانی داشت و با پخش سرود رژیم صهیونیستی از او استقبال شد. هرتزوگ اولین رئیس دولت رژیم صهیونیستی است که از امارات بازدید کرده است.
این خواننده گفت از آزادی هر هنرمند برای تعیین مسیر حرفه ای کاری خود برمبنای بنیان های شخصی و ارزش های انسانی اش حمایت می کند و اضافه کرد که تصمیمش بر پایه باورهای سیاسی است که دوست ندارد به کسی تحمیل کند.
وی همین طور گفت در آینده اگر دعوتی برای حضور در رخدادی در امارات داشته باشد که با باورهایش تناقض نداشته باشد در آن شرکت خواهدنمود تا نسبت به آرمان های فلسطین اطلاع رسانی کند و آنها را «در روح افراد باعزت زنده نگه» دارد.
امارات اولین دولت عربی بود که در سال ۲۰۲۰ با میانجی گری آمریکا روابط خودرا با رژیم صهیونیستی نرمال سازی کرد. رئیس جمهور رژیم صهیونیستی طی بازدید خود گفت تجارت با امارات از مرز یک میلیارد دلار عبور کرده و آنها توافق های بسیاری داشته اند.
این در حالی است که سازمان عفو بین الملل این هفته در گزارشی اعلام نمود که رژیم صهیونیستی یک «دولت آپارتاید» است و بطور سیستماتیک مقابل فلسطینی ها فعالیت می کند.
اکسپوی دبی که از اواخر سال ۲۰۲۱ آغاز شد باتوجه به برگزار نشدن اکسپو در سال ۲۰۲۰ با همان نام امسال آغاز به کار کرد.


منبع:

1400/11/14
23:58:08
5.0 / 5
645
تگهای خبر: شركت , مد , نمایشگاه , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
موزیک خوان