موزیک خوان Music Reader

تشكیل گروه سرود ۱۲۰ نفره دانش آموزی در یك فرهنگسرا

تشكیل گروه سرود ۱۲۰ نفره دانش آموزی در یك فرهنگسرا

به گزارش موزیك خوان رئیس فرهنگ سرای بهمن از تشكیل گروه سرود ۱۲۰ نفره دانش آموزی در این فرهنگ سر اطلاع داد.


به گزارش موزیک خوان به نقل از پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، علی اصغر خسروی، مدیر فرهنگی هنری منطقه ۱۶ و رئیس فرهنگ سرای بهمن از تشکیل بزرگترین گروه سرود سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در این فرهنگ سرا اطلاع داد و اظهار داشت: نقش هنر و به صورت ویژه سرود و نغمه های اثربخش و حماسی در دستاوردهای انقلاب و نظام یک نکته مهم و دارای حائز اهمیت بوده است.
وی افزود: اگر نگاهی به مولفه های پیروزی و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران داشته باشیم، خواهیم دید که یکی از عناصری که در حفظ روحیه حماسی مردم و تقویت هویت ملی و دینی نسل جوان و انتقال خیلی از فرهنگ ها و ارزش ها و هنجارهای دینی تاثیر داشته، سرود و نغمه های دینی و انقلابی بوده است.
خسروی به غنی سازی اوقات فراغت تابستانی نوجوانان و تشکیل گروه سرود ۱۲۰ نفره دانش آموزی در فرهنگ سرای بهمن اشاره نمود و اظهار داشت: بعد از استعدادیابی و انجام آزمون های مختلف در واحد موسیقی فرهنگ سرای بهمن با حضور مربیان مجرب، این گروه با ۱۲۰ عضو تشکیل شد و به سرپرستی مهدی میناخانی و مدیریت مهدی غلامی، ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی به تمرین، تولید و ضبط سرود با موضوعات مذهبی و دینی، حماسی و انقلابی خواهد پرداخت.
علی اصغر خسروی به وضعیت پیش آمده شیوع کرونا در کشور اشاره نمود و اظهار داشت: امیدواریم با یک عزم ملی، وضعیت کشور بهبود یابد و با برگشتن زندگی به روال عادی، شاهد حضور پررنگ شهروندان در فرهنگ سراهای تهران باشیم تا شهروندان با حضور در برنامه های مختلف از اجراهای گروه سرود فرهنگ سرای بهمن استفاده کنند.
رئیس فرهنگ سرای بهمن ضمن اشاره به برگزاری برنامه های فرهنگی منطقه ۱۶ در فضای مجازی اظهار داشت: برنامه های فرهنگی هنری در مناسبت های مختلف به صورت مجازی و آنلاین در اختیار شهروندان محترم قرار می گیرد و ضبط اجراهای سرود توسط این گروه یکی از برنامه هایی است که با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام و در فضای مجازی منتشر خواهد شد.
علی اصغر خسروی در انتها اظهار داشت: می خواهیم گروه های سرود دیگری را هم در گروه های سنی مختلف تشکیل دهیم و علاقه مندان می توانند برای عضویت در این گروه ها و دریافت اطلاعات بیشتر با تلفن ۵۵۰۵۸۸۹۴ واحد موسیقی فرهنگ سرای بهمن تماس بگیرند.1399/05/02
16:51:32
5.0 / 5
1559
تگهای خبر: شهرداری , فرهنگ , مد , موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان موزیك خوان
موزیک خوان