موزیک خوان Music Reader

آخر هفته به کدام گالری ها سر بزنیم؟

آخر هفته به کدام گالری ها سر بزنیم؟

جمعه ها روزی است که گالری ها جان می گیرند و آثار هنری به آنها حیات می بخشند. در این روز گالری های هنری میزبان هنر و هنردوستان و محلی برای جریان یافتن گفتمان های هنری می شوند.


به گزارش موزیک خوان به نقل از ایسنا، در ادامه می توانید نمایشگاه هایی که درحال برگزاری هستند را بررسی کنید:
باغ فراموشی
نمایشگاه انفرادی «باغ فراموشی» از ونوشه کاظمیان تا یکشنبه ۱۲ تیر در گالری «سو» واقع در خیابان ویلا خیابان سمیه، خیابان پورموسی، شماره ۳۰ برقرار است. این گالری در ایام شنبه تعطیل می باشد. علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به گالری «سو» مراجعه کنند.
شماره تماس: ۰۲۱-۸۸۸۰۹۸۰۸، ۰۲۱-۸۸۹۴۶۴۵۱


نقاشی های فرشید ملکی
نمایشگاه انفرادی نقاشی فرشید ملکی تا دوشنبه ۱۳ تیر در نگارخانه هور واقع در خیابان مطهری، خیابان میرزای شیرازی شمالی، کوچه نعیمی، شماره ۱۲ برپا است. این گالری روزهای شنبه تعطیل می باشد. علاقه مندانن برای بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۵ تا ۲۰ به گالری مراجعه کنند.
شماره تماس: ۰۲۱۸۸۷۰۶۹۸۴تصویر- ساخته ها
نمایشگاه انفرادی نقاشی و چیدمان «تصویر- ساخته ها» از علی وزیری تا دوشنبه ششم تیر در گالری «اُ» واقع در خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه اول بجز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۲ تا ۲۰ برقرار خواهد بود.
شماره تماس: ۰۲۱۸۸۳۲۴۸۲۸


از نشانه های جهان
نمایشگاه انفرادی نقاشی «از نشانه های جهان» از بهروز زیندشتی تا یکم تیر در گالری «شیرین» واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه ی سیزدهم، پلاک ۵ همه روزه بجز دوشنبه ها از ساعت ۱۱ تا ۱۹ برپا است.
شماره تماس: ۰۲۱۸۸۳۴۳۹۶۹، ۰۲۱۸۸۸۲۸۴۸۹


شهردار ژریکو
نمایشگاه انفرادی «شهردار ژریکو» از مائده سالار تا ۳۱ خرداد در گالری «هما» واقع در خیابان کریم خان زند، خیابان سنایی، کوچه چهارم غربی، پلاک ۸، واحد یک همه روزه از ساعت ۱۲ تا ۲۰ برقرار است.
شماره تماس: ۰۲۱۸۸۸۶۳۵۹۷، ۰۲۱۸۸۸۶۳۵۹۶


طبیعت بی جان
نمایشگاه انفرادی نقاشی «طبیعت بی جان» از رضا بهاروند تا جمعه سوم تیر در گالری ایرانشهر واقع در خیابان کریم خان زند، خیابان شهید عضدی (آبان جنوبی)، خیابان سپند، پلاک ۶۹/۱ بجز شنبه ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ برقرار است.
شماره تماس: ۰۲۱۸۶۰۳۶۹۴۴


سوار بر رنگین کمان
نمایشگاه انفرادی «سوار بر رنگین کمان» از نگار قیامت تا ۲۱ تیر در گالری اعتماد ۱ واقع در میدان هفت تیر، مفتح جنوبی، بن بست شیرودی پلاک ۲۵ بجز دوشنبه ها از ۱۲ تا ۲۰ برپا است.
شماره تماس: ۰۲۱۸۸۸۲۱۲۷۱، ۰۲۱۸۸۸۲۹۰۱۷


دِق
نمایشگاه انفرادی «دِق» از محمدجعفر پاکروان تا یکم تیر در گالری «سیحون» واقع در خیابان وزرا، کوچه چهارم، شماره ۱۱ بجز روزهای یکشنبه، سه شنبه، پنجشنبه از ساعت ۱۱ تا ۱۹ برپا است.
شماره تماس: ۰۲۱۸۸۷۱۱۳۰۵


حقیقت نه یک رویا، که رویاهاست
نمایشگاه انفرادی «حقیقت نه یک رویا، که رویاهاست» از آثار روبرتو ویلا با گردآوری رضا حائری تا ۱۸ شهریور در بنیاد پژمان خیابان فردوسی، خیابان تقوی، کوچه بهداشت، پلاک ۶ از ساعت ۱۵ تا ۲۰ دایر است.
شماره تماس: ۰۲۱۶۶۳۴۰۶۹۸


جنگ و چنگ
نمایشگاه گروهی «جنگ و چنگ» از احمد رفیع و کارین هولر تا هفتم تیر در گالری طراحان آزاد واقع در خیابان ولیعصر (عج)، خیابان فتحی شقاقی، میدان سلماس، پلاک ۵ همه روزه بجز پنجشنبه ها از ۱۶ تا ۲۰ دایر است.
شماره تماس: ۰۲۱۸۸۰۰۸۶۷۶


اکنون خیلی دور است
نمایشگاه نقاشی های کامبیز خدابنده با عنوان «اکنون خیلی دیر است»، عصر جمعه ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ در گالری مژده افتتاح می شود.
«نمایشگاه حالا خیلی دور است» تا هفتم تیر در گالری مژده به آدرس سعادت آباد، علامه طباطبایی شمالی، خیابان هجدهم شرقی، پلاک ۲۷ دایر خواهد بود.


افق ۱۶
گالری شهریاران در دومین نمایش از پروژهٔ «هفتادو» هنر دههٔ هفتادی های ایران آثاری از سارا نوبهار متولد ۱۳۷۶ را با عنوان «اُفق ۱۶» به نمایش می گذارد.
«افق ۱۶» نمایشی متشکل از ۱۶ طراحی میکس مدیای سارا نوبهار است که بازدیدکنندگان می توانند پیش درآمدی شامل پنج تابلو نقاشی را نیز در بدو ورود تماشا کنند.
این نمایشگاه از جمعه ۲۷ خرداد تا ۳ تیر از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری شهریاران به آدرس خ قائم مقام، کوچهٔ دهم، پلاک ۲۴ واحد ۱۵ برگزار می گردد و افزونه های آن همچون بولتن و پوستر نمایش را نیز می توان از سایت shaargallery.com مشاهده و دانلود کرد.


پس از پنجاه
تازه ترین تجربه های جستجوگرانه احمد آریامنش در فرهنگسرای نیاوران رونمایی خواهد شد. جمعه، ۲۷ خرداد ماه در گالری شماره یک فرهنگسرای نیاوران تازه ترین تجربه های جستجوگرانه احمد آریامنش با عنوان «پس از پنجاه» رونمایی خواهد شد. آثار به نمایش درآمده در این نمایشگاه چکیده ای از حدود چهار دهه تجربه و عبور از پنجاه سالگی این هنرمند است که ماحصل روزگار تنهایی کرونا است.
علاقه مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می توانند در ایام عادی از ساعت ۱۰ تا ۱۹ و در ایام تعطیل از ساعت ۱۴ تا ۱۹ به فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند. این نمایشگاه تا چهارم تیرماه ادامه خواهد داشت.


مَلعَبه ای بَرای لیلیت
گالری اعتماد از روز ۲۷ خرداد ماه ۱۴۰۱ میزبان نمایشگاه مجسمه و نقاشی حمزه فرهادی با عنوان «مَلعَبه ای بَرای لیلیت» خواهد شد. فرهادی در این نمایشگاه مجموعه آثاری بمراتب مدرن تر از گذشته اما همچنان متاثر از اقلیم خوزستان خلق کرده و به معرض نمایش گذاشته است.
نمایشگاه مجسمه و نقاشی حمزه فرهادی در گالری اعتماد یک ۲۷ خرداد ماه ۱۴۰۱ افتتاح و تا ۲۱ تیرماه برای بازدید عموم باز خواهد بود.


منحنی آب
نمایشگاه نقاشی «منحنی آب» که شامل بیش از ۴۰ اثر از کامیار صادقی است در زمینه هنری افتتاح می گردد. این نمایشگاه که آثار آن با موضوع طبیعت و با تکنیک آبرنگ خلق شده اند، ۲۳ تیرماه ساعت ۱۱ در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری افتتاح می شود.
علاقه مندان برای تماشای این آثار می توانند از ۲۴ خرداد ماه تا یکم تیر ماه، شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸ به حوزه هنری مراجعه کنند.

1401/03/28
10:17:53
5.0 / 5
460
تگهای خبر: آثار , اقلیم , جشن , دانلود
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان موزیك خوان
موزیک خوان