موزیک خوان Music Reader

راهنمایی برای گالری گردی در ایام پایانی هفته

راهنمایی برای گالری گردی در ایام پایانی هفته

موزیک خوان: در صورتیکه یکی از دوستداران هنرهای تجسمی هستید و قصد بازدید از نمایشگاه های هنری در آخر هفته را دارید، گزارش حاضر شرح ایسناست از برنامه فعالیت گالری ها و نگارخانه های شهر تهران در آخر هفته.


در ستایش طراحی

نمایشگاه انفرادی «در ستایش طراحی» که به نمایش آثار شاهو بابایی اختصاص دارد، در گالری ماه به آدرس تهران، خیابان آفریقا، بلوار گلستان، شماره ۲۶ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۲ مرداد ماه ادامه دارد و همه روزه به جز روزهای یکشنبه از ساعت ۱۴ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۰۴۵۸۷۹


باد ما را خواهد برد

نمایشگاه انفرادی «باد ما را خواهد برد» که به نمایش آثار سالومه مسچیان مقدم اختصاص دارد، در گالری گلستان به آدرس تهران، خیابان دروس، خیابان کماسایی، پلاک ۳۴ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۹ شهریور ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۵۴۱۵۸۹


ورای خیال

«ورای خیال» نام نمایشگاه انفرادی نقاشی است که به نمایش آثار سیما حیاتی اختصاص دارد و در گالری آتبین به آدرس تهران، خیابان ولی عصر پیش از چهارراه پارک وی کوچه خاکزاد پلاک ۴۲ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۱ مرداد ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۶۲۱۰۳۹۵


خوشنگاران

نمایشگاه گروهی «خوشنگاران» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد، در گالری مژده به آدرس تهران، سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، خیابان ۱۸ شرقی، پلاک۲۷، زنگ یک در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۴ مرداد ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۰۶۷۴۴۲


شور عشق

«شور عشق» نام نمایشگاه انفرادی خوشنویسی است که به نمایش آثار روح الله حسین زاده اختصاص دارد و در فرهنگسرای ارسباران به آدرس تهران، خیابان شریعتی بالاتر از پل سید خندان خیابان جلفا فرهنگسرای ارسباران در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۹ مرداد ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۸۷۳۳۹۹


سه گانه/ شماره هشت

نمایشگاه گروهی «سه گانه/ شماره هشت» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد، در گالری شریف به آدرس تهران، میدان قدس، خیابان شریعتی، کوچه ماهروزاده، پلاک ۱۱ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۱ مرداد ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۷۲۴۹۳۰


دروپ

نمایشگاه انفرادی نقاشی «دروپ» که به نمایش آثار لیلا گازر اختصاص دارد، در گالری ژاله به آدرس تهران، خیابان سمیه، پس از خیابان مفتح، بن بست پروانه، پلاک ۴ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۸ مرداد ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۴۹۱۱۰۸


نمایش دونفره

نمایشگاه گروهی نقاشی «نمایش دونفره» که به نمایش آثار لیلا اسکندی و هانیه فرهادی نیک اختصاص دارد، در گالری محسن به آدرس تهران، ظفر، خیابان ناجی، خیابان فرزان، کوچه نوربخش، بلوار مینای شرقی، پلاک ۴۲ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۵ مرداد ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۲۵۵۳۵۴

زاستار

«زاستار» نام نمایشگاه گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد و در گالری اِچ به آدرس تهران، خیابان شریعتی، روبروی دولت، کوچه میرزا تاراج، پلاک ۱۰ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۸ مرداد ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۶۰۰۵۷۰


سوم شخص غایب: دریا

نمایشگاه انفرادی «سوم شخص غایب: دریا» که به نمایش آثار یاسی علیپور اختصاص دارد، در گالری باوان به آدرس تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، خیابان عبده، پلاک ۷ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۴ مرداد ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۰۳۳۵۶

مروری بر آثار جمشید سماواتیان

نمایشگاه انفرادی «مروری بر آثار جمشید سماواتیان» که به نمایش آثار زنده یاد جمشید سماواتیان اختصاص دارد، در نگارخانه نگر به آدرس تهران، زیر پل کریمخان، پس از تقاطع ایرانشهر، پلاک ۱۵۴، زنگ دوم، طبقه اول در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۹ مرداد ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۱۵۰۶۱

عوارض زمین

نمایشگاه گروهی «عوارض زمین» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد، در گالری اِو به آدرس تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه اعرابی ۳، پلاک ۵، طبقه همکف و اول در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۴ شهریور ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۰۲۱-۸۸۸۲ ۵۳۲۲

عکس های ناصر محمدی

نمایشگاه انفرادی «عکس های ناصر محمدی» که به نمایش آثار ناصر محمدی اختصاص دارد، در نگارخانه هوم به آدرس تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان چهارم، شماره۲، طبقه اول در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۴ شهریور ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای چهارشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۰۰۵۱۹۵

صورت های پشت صورت

نمایشگاه انفرادی «صورت های پشت صورت» که به نمایش آثار غزاله خوشقدم اختصاص دارد، در گالری اُ به آدرس تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه ی اول در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۵ مرداد ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸

خوشحال ها

«خوشحال ها» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایش آثار مریم صباغ پور اختصاص دارد و در گالری اُ به آدرس تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه ی اول در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۲۵ مرداد ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸

تجسم

نمایشگاه گروهی «تجسم» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد، در نگارخانه احسان به آدرس تهران، اقدسیه، آجودانیه، خیابان چهاردهم شرقی، شماره ۲۲ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۸ مرداد ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۵ الی ۱۸ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۲۸۶۱۴۳


ماکان

نمایشگاه گروهی «ماکان» که به نمایش آثار هنرمندان مختلفی اختصاص دارد، در نگارخانه گل های داوودی به آدرس تهران، خیابان آیت الله طالقانی، بین حافظ و شهید نجات الهی، پلاک ۲۶۳ در حال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ ۱۸ مرداد ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت ۱۷ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۹۴۹۰۷

منبع:

1401/05/16
20:25:14
5.0 / 5
435
تگهای خبر: آثار , جشن , طراحی , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴