موزیک خوان Music Reader
تا ۲۸ شهریور ماه؛

مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی اعضای صندوق اعتباری هنر تمدید گردید

مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی اعضای صندوق اعتباری هنر تمدید گردید

به گزارش موزیک خوان، مهلت نام نویسی بیمه تکمیلی ویژه اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت تا آخر روز دوشنبه ۲۸ شهریور تمدید گردید.به گزارش موزیک خوان به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، با عنایت به تقاضای زیاد اعضایی که تابحال موفق به ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی نشده اند و همینطور حضور برخی از هنرمندان متقاضی در مراسم راهپیمایی اربعین، مهلت ثبت نام بیمه درمان تکمیلی به منظور رفاه حال اصحاب فرهنگ و هنر شرکت کننده در مراسم معنوی اربعین حسینی و همینطور سایر متقاضیان تا آخر روز دوشنبه ۲۸ شهریور تمدید گردید.
براساس قرارداد منعقد شده با شرکت عامل، خدمات بیمه تکمیلی در چارچوب سه طرح (امید، آرامش و رفاه) با پوشش ها و حـق بیمـه متنوع برقرار است و اعضا و افراد تحت تکفل امکان انتخاب یکی از این طرح ها را تا آخر قرار داد دارند.
اعضای صندوق در سرتاسر کشور می توانند با رفتن به سایت صندوق به نشانی www.honarcredit.ir نسبت به ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه تکمیلی اقدام نمایند.
بدیهی است این مهلت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
قرارداد بیمه تکمیلی برای اعضا صندوق اعتباری هنر که از طرح بیمه درمان تکمیلی استفاده می نمایند از تاریخ اول مهر ۱۴۰۱ تا ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۲ برقرار خواهد بود.


منبع:

1401/06/24
10:35:40
5.0 / 5
436
تگهای خبر: بیمه , خدمات , شركت , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
موزیک خوان