موزیک خوان Music Reader
تمدید مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره فرفره

جشنواره ای برای نقاشی های کودکان از بلایای طبیعی و خشکسالی

جشنواره ای برای نقاشی های کودکان از بلایای طبیعی و خشکسالی

به گزارش موزیک خوان، مهلت عرضه آثار به دبیرخانه جشنواره فرهنگی هنری فرفره تا ۲۹ آبان ۱۴۰۱ مصادف با روز جهانی کودک تمدید گردید.


به گزارش موزیک خوان به نقل از ایسنا، سیدغلامرضا کاظمی دینان، رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره فرهنگی هنری فرفره، بیان نمود: به دنبال تقاضای علاقه مندان و استقبال از این رویداد فرهنگی هنری که در دو بخش نقاشی و داستان کوتاه برگزار می گردد و همینطور تماسهای شفاهی و مکتوب برای تمدید مهلت ارسال آثار، شورای سیاستگذاری جشنواره «فرفره» با تمدید مهلت ثبت نام تا ۲۹ آبان ۱۴۰۱ همزمان با روز جهانی کودک موافقت نمود.
او افزود: علاوه بر موارد ذکر شده، با عنایت به این که این جشنواره به صورت ملی برگزار می شود، اطلاع رسانی به مناطق مختلف کشور با فاصله از شهرهای بزرگ اتفاق می افتد، بنابراین شورای سیاستگذاری جشنواره «فرفره» مبادرت به تمدید مهلت ارسال آثار کرد تا هماهنگی و برابری بیشتری برای تمام کودکان و نوجوانان کشور فراهم گردد.
رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره فرهنگی هنری فرفره، ضمن اشاره به این که بازگشایی مدارس و حضوری شدن کلاس ها فرصت مناسبی فراهم آورد تا کودکان و نوجوانان از برگزاری این رویداد آگاه شوند، اظهار داشت: حالا کودکان و نوجوانان ۳ تا ۱۸ سال می توانند با همراهی مربیان خود آثارشان را به دبیرخانه این جشنواره ارسال نمایند.
رئیس کل باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو ایران در ادامه خاطرنشان کرد: امید است دومین جشنواره فرهنگی هنری «فرفره» که با محوریت موضوعی «کودکان و مقابله با مخاطره ها و بحران ها» و با حمایت و همکاری باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو ایران، سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و دیگر موسسات و انجمن های فرهنگی و اقتصادی برگزار می شود، راهی باشد برای توجه و اثرگذاری بیشتر برای آمادگی در مقابله با بحران ها و مخاطرات.
رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره «فرفره» در انتها اظهار داشت: از تمامی خانواده ها، کودکان و نوجوانان در هر سطح و حرفه ای دعوت می شود تا در این جشنواره شرکت نمایند و آثارشان در دو بخش نقاشی و داستان کوتاه با مبحث محوری «مخاطره ها و بحران ها» را برای دبیرخانه این رویداد ارسال نمایند.
موضوعات و محورهای این دوره جشنواره شامل: آمادگی در مقابل بلایای طبیعی: سیل، زلزله و...، آمادگی در بحران و بلایای انسان ساخت: تصادفات، جنگ و فروریختن ساختمان ها و...، آمادگی در بحران های سلامتی: همه گیری کووید ۱۹(کرونا)، آبله، وبا، آنفولانزا...، آمادگی در بحران تغییرات اقلیمی: خشکسالی، پدیده گرد و غبار، گرمایش زمین، کم آبی... می شود و علاقه مندان می توانند از میان این موارد مبحث مورد نظر خویش را انتخاب کنند.
شرکت کنندگان می توانند آثار خویش را با رفتن به سایت جشنواره به نشانی WWW.CAPF.IR بارگذاری و ارسال نمایند. همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دبیرخانه به شماره ۰۲۱۸۸۳۵۶۱۲۰ تماس بگیرید.1401/07/20
16:33:53
5.0 / 5
462
تگهای خبر: آثار , اقلیم , انجمن , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
موزیک خوان