موزیک خوان Music Reader

فراخوان هفتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی منتشر گردید

فراخوان هفتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی منتشر گردید

موزیک خوان: فراخوان هفتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی با موضوع «زندگی جاری ست...» ویژه همکاران کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر گردید.


به گزارش موزیک خوان به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، این رویداد هنری در رشته های نقاشی، خوشنویسی، سفالگری و مجسمه سازی، عکاسی و هنرهای بومی و سنتی برگزار می شود.

مربیان هنری، کارشناسان مسئول هنری و کارشناسان هنری و سایر همکاران کانون (فرهنگی، ادبی، اداری، خدمات، مدیران و معاونان) می توانند در این مسابقه شرکت نمایند.

بر طبق این فراخوان در بخش نقاشی علاقه مندان می توانند با تکنیک آزاد و پرهیز از اجرای کلاژ برجسته به خلق اثر بپردازند.

همین طور در رشته خوشنویسی می توانند با مهارتهای خط تحریری، خط درشت نستعلیق، خط دوم نسخ، ثلث و شکسته نستعلیق و نقاشی خط آثار خودرا ارسال نمایند.

در همین حال در هنر سفال گری و مجسمه سازی با تکنیک آزاد بدون افزودن پارچه، کاغذ یا مواد دیگر به جسم گلی و خودداری از رنگ آمیزی، آثار خلق کنند.

همین طور در رشته عکاسی که بصورت تک عکس و مجموعه عکس برگزار می شود، علاقه مندان می توانند با دوربین عکاسی یا گوشی تلفن همراه خود تصویر بگیرند و در هفتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی شرکت نمایند.

شرکت کنندگان در بخش هنرهای بومی و سنتی نیز می توانند رودوزی های سنتی، دست بافته های سنتی، دست بافته های داری، صنایع چرم، صنایع چوبی، صنایع حصیری، صنایع فلزی و عروسک های سنتی را برای دبیرخانه این رویداد هنری ارسال نمایند.

علاقه مندان به شرکت در این رویداد تا ۲۰ آذر ۱۴۰۱ فرصت دارند آثار خودرا به دبیرخانه به آدرس تهران، خیابان دکترفاطمی، خیابان حجاب، جنب هتل ورزش، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مدیریت آفرینش های ادبی و هنری، واحد کارشناسی هنری ارسال نمایند و در صورت نیاز به آگاهی بیشتر با شماره ۸۸۹۷۱۲۸۹ یا ۸۸۹۷۱۲۸۸ داخلی ۱۱۹ تماس بگیرند.

هفتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی با هدف فراهم آوردن زمینه برای کشف، پرورش و شکوفایی خلاقیت های هنری همکاران و همین طور شناسایی مربیان و کارشناسان خلاق در رشته های هنری، فراهم آوردن زمینه ارتقاء مهارت و توانمندی مربیان، ایجاد فضای رقابت سالم بین همکاران مراکز کانون، تشویق و انگیزه بخشی به همکاران و انعکاس توانمندی و ظرفیت های هنری همکاران کانون، برگزار می گردد.

یادآوری می شود مقرر است بعد از داوری و اعلام برگزیده های هفتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی در بهمن ۱۴۰۱ آثار برتر در قالب نمایشگاهی تا آخر سال در معرض دید عموم قرار گیرد.

طراحی پوستر هفتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی را احمد اللهیاری، مربی مسئول فرهنگی مرکز رستم آباد استان گیلان برعهده داشته است.
فراخوان را با کلیک در اینجا دریافت کنید.1401/08/04
10:10:41
5.0 / 5
422
تگهای خبر: آثار , خدمات , دوربین , سنتی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳