موزیک خوان Music Reader

برگزیدگان اولین مرحله نخستین جشنواره تمبك نوازی عرضه شدند

برگزیدگان اولین مرحله نخستین جشنواره تمبك نوازی عرضه شدند

به گزارش موزیك خوان ستاد برگزاری نخستین جشنواره تمبك نوازی (یادمان استاد حسین تهرانی) اسامی برگزیدگان اولین مرحله این رویداد موسیقایی را منتشر نمود.


به گزارش سایت خانه موسیقی، برگزیدگان اولین مرحله نخستین جشنواره تمبک نوازی یادمان استاد حسین تهرانی در گروهای سنی الف، ب و ج عرضه شدند.
ثریا حسین پور دبیر نخستین جشنواره تمبک نوازی ضمن تبریک به هنرمندان راه یافته به بخش نهایی جشنواره اظهار داشت: فراخوان مرحله نهایی این جشنواره به زودی اعلام خواهد شد.
پیش از این آیین نامه اجرایی اولین جشنواره تمبک نوازی (یادمان استاد حسین تهرانی) توسط دبیرخانه این رویداد موسیقی انتشار یافته و موارد این آیین نامه جهت شرکت کنندگان سه گروه سنی الف، ب و ج برای مرحله اول رقابت ها در نظر گرفته شده بود.
مطابق این آئین نامه گروه های سنی رقابتی به شرح زیر اعلام شده بود.

گروه های سنی رقابتی:
گروه سنی الف
شرکت کنندگان این گروه سنی از ۱۰ تا ۱۷ سال در نظر گرفته شده اند. (تبصره چنانچه شرکت کننده ای کمتر از ۱۰ سال داشته باشد و توانایی و قابلیت اجرایی خوبی داشته باشد می تواند در این گروه سنی به شرط موافقت هیئت انتخاب و داوری شرکت نماید.)
گروه سنی ب
شرکت کنندگان این گروه سنی از ۱۸ تا ۲۵ سال در نظر گرفته شده اند.
گروه سنی ج
شرکت کنندگان این گروه سنی از ۲۶ تا ۳۵ سال در نظر گرفته شده اند.
اطلاعات مربوط به ثبت نام شرکت کنندگان و نحوه ارسال آثار روز چهارشنبه ۳/۷ /۹۹ در آئین نامه و پست جداگانه ای به سمع و نظر عموم رسیده بود.
فراخوان شرکت در نخستین جشنواره تمبک نوازی یادمان استاد حسین تهرانی از خردادماه سال جاری منتشر گردید و اطلاعات مربوط به این جشنواره در صفحه اینستاگرام به آدرس www.instagram.com/tehranii_festival منتشر قابل مشاهده می باشد.


1399/05/12
14:54:30
5.0 / 5
1437
تگهای خبر: آثار , جشن , جشنواره , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳