موزیک خوان Music Reader
در گفت وگو با شجاعی طباطبایی و آقایی

پیگیری ماجرای یک تغییر در حوزه هنری

پیگیری ماجرای یک تغییر در حوزه هنری

به گزارش موزیک خوان، در ایام اخیر خبرهایی در خصوص تغییر مدیریت در مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری در بعضی رسانه ها همچون رسانه های وابسته به این نهاد مطرح و از برخی افراد هم بعنوان انتخابهای جایگزین نام برده شده است. مدیریت مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری را در این زمان سیدمسعود شجاعی طباطبایی برعهده داشته که تاکید می کند، او و همکارانش تمام تلاش خویش را کرده اند تا بتوانند اتفاقات هنرهای تجسمی را در عرصه ی بین المللی مطرح کنند.


احسان آقایی اما یکی از گزینه هایی است که گمانه زنی ها حول او شکل گرفته است؛ با این وجود مدیر سابق موزه هنرهای معاصر تهران این گمانه را رد کرده است.
به گزارش خبرنگار بخش تجسمی ایسنا، مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری یکی از زیرمجموعه های این نهاد انقلابی فرهنگی است که در کنار رشته های دیگر مانند سینما و هنرهای نمایشی فعالیت می کند. این مرکز که مدیریت آن از سال ۱۳۹۶ برعهده ی سیدمسعود شجاعی طباطبایی بود، بر مبنای خبرهای احتمالی مقرر است میزبان مدیر جدیدی باشد.
واکنش احسان آقایی به خبر تغییر

یکی از مدیرانی که از او بعنوان مدیر جایگزین نام برده شده، احسان آقایی است که پیشتر مدیریت موزه هنرهای معاصر تهران را برعهده داشت. او که در دوران مدیریتی خود نمایشگاه هایی مانند آثاری از «اندی وارهول» را برگزار کرده بود، می گوید که هنوز پیشنهادی از مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری دریافت نکرده است.
نمایشگاه اندی وارهول در موزه هنرهای معاصر

1401/09/08
15:15:48
5.0 / 5
472
تگهای خبر: آثار , سینما , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لینک دوستان موزیك خوان
موزیک خوان