موزیک خوان Music Reader
در گزارش موزیك خوان مطرح شد؛

پویش سلام فاطمه(س) ادامه می یابد

پویش سلام فاطمه(س) ادامه می یابد

به گزارش موزیک خوان، یکی از مدیران اجرایی پویش سرود سلام فاطمه(س) از استقبال دختران و پسران دبستانی از شهرهای مختلف کشور از این پویش در روزهای عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) سخن گفت.محمد توسلی از مدیران اجرایی پروژه پویش سرود «سلام فاطمه (س)»، در گفتگو با خبرنگار مهر پیرامون این پروژه موسیقایی که به مناسبت ایام عزاداری شهادت حضرت زهرا توسط مرکز موسیقی مأوا صورت می گیرد، توضیح داد: بر مبنای برنامه ریزی هایی که طی روزهای گذشته در مرکز موسیقی مأوا صورت گرفته پویش سرود «سلام فاطمه (س)» همزمان با ایام عزاداری شهادت حضرت زهرا (س) افتتاح شد.
وی اضافه کرد: در این چارچوب بر مبنای اطلاعیه ای که مرکز موسیقی مأوا در رابطه با این مورد منتشر نموده بود، علاقه مندان جهت شرکت در این پویش می توانستند ویدیوهای در ارتباط با هم خوانی سرود «سلام فاطمه (س)» که چندی قبل با صدای محمدحسین پویانفر از ذاکران خاندان (ع) در دسترس مخاطبان قرار گرفت را در فضای مجازی به صفحه «هم صدای آسمان» ارسال نمایند.
توسلی بیان نمود: تابحال با وجود اختلالاتی که در اینترنت همراه می باشد، بیشتر از ۲۲۵ ویدئو ارسال شده است که خوشبختانه به لحاظ آماری دربرگیرنده آمار خوبی است. این در شرایطی است که شرایط گستردگی اجرای این پویش بشکلی است که مداحان مختلفی همچون محمدرضا نوشه فرطی روزهای گذشته در حرم حضرت معصومه همراه کودکان و نوجوانان این پویش را اجرا کرده اند. ضمن این که روز شهادت حضرت زهرا (س) هم محمدحسین پویانفر خواننده قطعه سلام فاطمه (س) در کرج حضور پیدا کرده و همراه با پسران و دختران نوجوان این پویش را اجرا می کنند.

وی در قسمت دیگری از صحبت های خود اظهار داشت: پویش «سلام فاطمه» ویژه دختران و پسران دبستانی با حضور محمدحسین پویانفر چند روز گذشته در آستان امامزاده جعفر (ع) یزد با حضور فرزند شهید محمد خوانی برگزار و با استقبال مردم یزد همراه شد. این در شرایطی است که مرکز مأوا در گذشته پویش های گوناگونی در حوزه کودک و نوجوانان مثل عزیزم حسین (ع) و هدیه اسباب بازی را اجرا کرده و بناست پویش «سلام فاطمه (س)» را تا روز ولادت حضرت زهرا (س) ادامه دهد و در این روز جشن بزرگی در تهران برگزار کند. بر همین مبنا بنا داریم تا در روزهای ولادت حضرت زهرا س هم محتوای جدیدی با کلیدواژه «سلام فاطمه» در اختیار مدارس و خانواده ها قرار دهیم تا در جشن بزرگ روز ولادت توسط نوجوانان همخوانی کنند.
شایان ذکر است پویش «ایران ۸۰» به مناسبت حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در مسابقات جام جهانی فوتبال، پویش «سرباز حسینم» ویژه کودکان و نوجوانان ایرانی، پویش «لحظه دیدار» به مناسبت اربعین حسینی، پویش «هدیه اسباب بازی» برای اهدای اسباب بازی به کودکان و نوجوانان مناطق محروم، پویش سرود «دهه هشتادیا» همچون پویش هایی موسیقایی که طی ماه های گذشته توسط مرکز موسیقی مأوا برگزار شده اند.

1401/10/09
13:43:55
5.0 / 5
444
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵