موزیک خوان Music Reader

واکنش شورای فرهنگ عمومی به اقدام نشریه فرانسوی

واکنش شورای فرهنگ عمومی به اقدام نشریه فرانسوی

به گزارش موزیک خوان، دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی، اقدام نشریه کاریکاتور فرانسوی را موهن خوانده، آنرا فرصتی برای افزایش زمان آگاهی و افشای چهره واقعی آزادی لیبرالیِ ضد توده های مستضعف و ارزش های اصیل دانست و محکوم نمود.


به گزارش موزیک خوان به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور، سیدمجید امامی در واکنش به اقدام موهن نشریه کاریکاتور فرانسوی در هفته گذشته، اظهار داشت: تاریخ فرهنگی و حافظه تاریخی جامعه نشان از نقش آفرینی ماندگار عالمان و مراجع دینی و فرهنگی در کنار مردم ایران است؛ مراجع و رهبرانی که به اتکای مردم و هم تجربه با آنها برای رهایی از قیدهای استعمار اروپایی و آزادی از استبداد مورد حمایت ایشان تلاش کرده، جنگیده و مانند مردم هزینه داده اند. خصوصاً بعد از انقلاب اسلامی عصاره علم، تقوا و روحانیت حوزوی شیعه در چارچوب رهبری نهضت و رهبری جمهوری اسلامی ایران خواب آرام را از چشم دشمنان ملت و جامعه و جغرافیای ایران گرفت.
دبیر شورای فرهنگ عمومی افزود: توهین، بی تربیتی و بی حیایی موحش یک نشریه در چارچوب کاریکاتور در فرانسه به عزیزترین عالم دینی امروز در جامعه شیعه نه تنها ذره ای از مرجعیت، محبت و اقتدار این رهبر مقتدر کم نکرده بلکه چهره واقعی دشمنان فرهنگ ایران اسلامی خصوصاً جریان های محروم از فرهنگ عفاف و زیست عفیفانه را به آزادگان داخل و خارج ایران نشان داد و چهره بی منطق شان را برملا کرد. بدون شک مخالفان جمهوری اسلامی ایران خویش را پشت بعضی از ابهامات جامعه و حکمرانی، مثلا در پرونده حجاب و پوشش اجتماعی، پنهان کرده اند و این یعنی با همدلی و همگرایی بیشتر عمل نماییم و سخن بگوییم.
مجید امامی - دبیر شورای فرهنگ عمومی


منبع:

1401/10/17
10:28:19
5.0 / 5
394
تگهای خبر: فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
موزیک خوان