موزیک خوان Music Reader

یك عكاس بر اثر كرونا درگذشت

یك عكاس بر اثر كرونا درگذشت

به گزارش موزیك خوان مژگان پارسا مقام كه در حوزه عكاسی هنری و فاین آرت فعالیت می كرد، در سن ۵۳ سالگی بر اثر مبتلا شدن به كرونا جان باخت.


جاسم غضباپور ـ عکاس ـ با تایید فوت این هنرمند به ایسنا اظهار داشت: خانم پارسا مقام دو روز پیش از دنیا رفته اند و الان به دنبال مقدمات کارهای خاکسپاری ایشان هستند. ولی هنوز تاریخ دقیقی برای این امر تعیین نشده است؛ چونکه مقرر است در قطعه هنرمندان به خاک سپرده شوند که انجام این کار مراحلی دارد که زمان بر است. درواقع انجمن ها باید نامه ای به معاون امور هنری ارسال نمایند و آقای حسینی هم نامه ای به شورای شهر و آنها هم به بهشت زهرا.
او همینطور درباره خصوصیت های حرفه ای و شخصیتی این هنرمند فقید توضیح داد: ایشان سال ها جزو مجموعه انتشارات تندیس بود و با هم همکاری می کردیم. ایشان در حوزه آرت و فاین آرت فعالیت می کرد. او هیچ گاه زیر بار کارهای معمول یا سیستم بازاری که همه ما برای امرار معاش مجبوریم به آن تن دهیم، نمی رفت. او همیشه بسیار به اندیشه و منش خود در کاری که انجام می داد، اعتقاد داشت. او آثار فوتومونتاژ بسیار خوبی عرضه می داد و امرار معاشش بیشتر از راه تدریس و فوتوشاپ برای عکاسان صورت می گرفت.






منبع:

1399/05/14
22:54:07
5.0 / 5
1455
تگهای خبر: آثار , انجمن , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
موزیک خوان