موزیک خوان Music Reader
از ۲۵ اسفند؛

آوای جادویی با اصفهانی، معتمدی، صادقی و یزدانی می آید

آوای جادویی با اصفهانی، معتمدی، صادقی و یزدانی می آید

به گزارش موزیک خوان، نخستین فصل مسابقات استعدادیابی آوای جادویی از روز پنجشنبه بیست و پنجم اسفند ماه در چارچوب یک برنامه هفتگی پیش روی مخاطبان قرار می گیرد.به گزارش موزیک خوان به نقل از مهر، مسابقه استعدادیابی «آوای جادویی» از بامداد روز پنجشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ به صورت هفتگی پخش می شود.
«آوای جادویی» مسابقه استعدادیابی خوانندگی به تهیه کنندگی محمد طهرانی است که در آن محمد اصفهانی، رضا صادقی، رضا یزدانی و محمد معتمدی بعنوان مربی و داور و علیرضا افکاری بعنوان مدیر هنری مسابقه حضور دارند. علی اوجی هم اجرای این مسابقه را برعهده دارد.
در اولین قسمت از مسابقه «آوای جادویی»، علاوه بر معرفی داوران و جزئیات مسابقه، نخستین گروه از شرکت کنندگان هر کدام یک قطعه اجرا می کنند و نفرات منتخب وارد تیم داوران می شوند.
این مسابقه ابتدا قرار بود اسفند سال قبل پخش خویش را آغاز کند اما درنهایت از آخرین پنجشنبه سال ۱۴۰۱ عرضه می شود.
پیش تولید این مسابقه سال ۹۹ آغاز و فراخوان ارسال ویدئوها توسط علاقمندان به شرکت در خرداد ماه سال ۱۴۰۰ منتشر گردید. بعد از اعلام فراخوان، چندین هزار ویدیو به دبیرخانه «آوای جادویی» ارسال شد که این آثار در گروهی به سرپرستی علیرضا افکاری مورد بررسی قرار گرفته و افراد منتخب برای مرحله اولیه مسابقه با عنوان راستی آزمایی به صورت حضوری دعوت شدند.
از بین این افراد، منتخبانی که اجرایشان مورد تایید قرار گرفت کارت طلایی دریافت کرده و وارد مسابقه شدند که بخش رقابتی در چارچوب مسابقه «آوای جادویی» به صورت اختصاصی پخش می شود.
در هر قسمت از «آوای جادویی»، شرکت کنندگان به اجرای قطعاتی از آثار چهره های مطرح کشور می پردازند و نفرات برگزیده با نظر داوران به مراحل بعدی راه می یابند.
علاقه مندان می توانند از بامداد روز ۲۵ اسفند از سایت و اپلیکیشن فیلم نت قسمت اول «آوای جادویی» را به شکل قانونی تماشا کنند.

1401/12/27
08:19:42
5.0 / 5
388
تگهای خبر: آثار , جشن , شركت , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱