موزیک خوان Music Reader
مدیرصندوق اعتباری هنر خبر داد؛

افزایش خدمات حمایتی هنرکارت

افزایش خدمات حمایتی هنرکارت

موزیک خوان: مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از تلاش مجموعه تحت مدیریت خود برای ارتقای سطوح خدماتی و حمایتی هنرکارت در سال با 1402 با مزایای ویژه آگاهی داد.به گزارش موزیک خوان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، سید مجید پوراحمدی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با اشاره به تصویر ذهنی برخی اعضا از کاربرد «هنرکارت» به عنوان کارتی که فقط برای واریزی ها صادر شده، از ارائه انواع خدمات، تسهیلات، تخفیف ها با سطوح مختلف این کارت شامل آبی، نقره ای، طلایی و پلاتینیوم آگاهی داد و تاکید کرد: مصمم به تبدیل «هنرکارت» به عنوان مهم ترین شناسه هویتی، معیشتی و بهره مندی از مزایای ویژه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در سراسر کشور هستیم.
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تشریح فلسفه ایجاد «هنرکارت» از آن به عنوان منحصربه فردترین کارت هویتی- بانکی یاد کرد و اظهار داشت: هم اکنون شرکت هنرکارت با نام تجاری «هنرکارت» حدود ۹۰ هزار عضو دارد. هدف از ایجاد و پایه گذاری این شرکت هم ایجاد بستری برای یکپارچه سازی خدمات ارائه شده توسط صندوق اعتباری هنر به اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت در سراسر کشور با ارائه کارتی هویتی و شناسایی به هنرمندان است که تا آخر سال ۱۴۰۱، قریب به ۹۰ هزار هنرکارت چاپ و برای متقاضیان عضو صندوق در سراسر ایران ارسال شده است. به همین دلیل در سال ۱۴۰۱ بیش از ۱۷ هزار «هنرکارت» صادر و ارسال شده است. همین طور بیش از ۲۱ هزار هنرکارت فعال و بیش از ۲ هزار درخواست صدور مجدد هنرکارت نیز طی سال قبل انجام گرفته که رقم هنرکارت صادره امروز به حدود ۹۰ هزار کارت رسیده است.
«هنرکارت» فقط برای واریز وجه نیست
وی با اعلان اینکه ثبت نام و صدور هنرکارت برای هنرمندان با شتاب بیشتری در حال انجام می باشد، بیان کرد: مهم ترین خاصیت این کارت ماهیت شناسایی و هویتی آن برای اهالی فرهنگ و هنر کشوراست که باتوجه به اطلاعات مندرج روی آن شامل نام، نام خانوادگی و زمینه فعالیت به فارسی و انگلیسی و تصویر افراد در میان اهالی هنر دارای امتیاز ویژه ای است. در این چارچوب هنرمندان گرامی می توانند بعد از تکمیل عضویت خود در صندوق اعتباری هنر، مبادرت به درخواست صدور هنرکارت کرده و از مزایای این کارت بهره مند شوند.
در تلاشیم تا برمبنای موارد درخواستی مورد تاکید اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه که طی نظرسنجی عمومی انجام شده در سال ۱۴۰۱ متمرکز بر سه حوزه فروشگاه های زنجیره ای، سینما و تئاتر و موسیقی، و حمل و نقل شهری بوده است، اهدافی را پیش بگیریم که در نهایت هنرکارت، به مهم ترین کارت هویتی و معیشتی هر هنرمند تبدیل گردد پوراحمدی در ادامه از «هنرکارت» به عنوان یک شناسه هویتی مخصوص هنرمندان و دیگر اصحاب فرهنگ، رسانه و فعالان قرآن و عترت در سراسر کشور یاد کرد و اظهار داشت: این کارت فقط برای واریز وجه در نیست بلکه با رایزنی، پیگیری و مجموع اقدامات انجام گرفته امروز شاهد ارائه چندین خدمت ویژه توسط این کارت هستیم که نیاز است قشر فرهیخته فرهنگ، هنر و رسانه با تک تک آنها و دیگر خدماتی که در آینده نزدیک به آن اضافه می شود حتما آشنا گردند.
رئیس هیات مدیره صندوق اعتباری هنر همین طور با اشاره به سطوح مختلف هنرکارت شامل «آبی»، «نقره ای»، «طلایی» و «پلاتینیوم» اظهار داشت: اصحاب فرهنگ و هنر با دریافت هنرکارت از سطح آبی وارد این چرخه شده و با افزایش تراکنش ها و میزان موجودی حساب هنرکارت خود، امتیازاتی دریافت می کنند که امکان ارتقاء به سطح بالاتر و بهره مندی از درصدهای بیشتر بازگشت نقدی را برای آنها فراهم می سازد. البته با تغییر سطح اعضا به سطوح نقره ای، طلایی و پلاتینیوم، نیازی به تغییر هنرکارت ها نیست.
مدیر عامل صندوق اعتباری هنر در بخش دیگری از سخنان خود به پیگیری های انجام گرفته برای لحاظ و در نظر گرفتن امتیازات مختلف برای دارندگان «هنرکارت» اشاره نمود و اظهار داشت: سطوح تخفیفی هنرکارت با همکاری بانک عامل، تخفیفاتی را در قالب «بازگشت نقدی» به هنرمندان ارائه می کند. این در حالیست که درصد بازگشت نقدی برمبنای سطح کارت، هر هفته و بطور تجمیعی، در قالب مبلغی از خرید دارندگان این کارت بصورت نقد به حساب اعضا واریز می شود. علاوه بر این، بیش از ۵۰۰ فروشگاه، رستوران، اقامتگاه، مرکز تفریحی طرف قرارداد نیز، بنا به سطح کارت، از ۵ تا ۸۰ درصد از مبلغ خرید دارنده هنر کارت را در قالب بازگشت نقدی به حساب آنها واریز می کند. در این چارچوب اعضا می توانند بمنظور اطلاع از مراکز طرف قرارداد و درصدهای بازگشت نقدی هر سطح، به بخش «خدمات» در وب سایت www.honarcard.ir مراجعه کنند
از «باشگاه هنرمندان» صندوق اعتباری هنر چه می دانیم
وی در ادامه با تشریح دیگر خاصیت های هنرکارت، اظهار داشت: هنرکارت جزو معدود کارت های بانکی است که از طرف بانک مرکزی با چنین شرایطی اجازه چاپ پیدا کرده است. این کارت، علاوه بر ایجاد امکان استفاده از شبکه گسترده بانکی با بهره گیری از خدمات معمول یک کارت بانکی، امتیازات ویژه دیگری نیز به جامعه فرهنگ و هنر کشور ارائه می کند.
رئیس هیات مدیره صندوق اعتباری هنر اشاره کرد: باشگاه هنرمندان هم امکان نوینی است که ضمن ارائه خدمات متعارف رفاهی، تفریحی، درمانی، آموزشی بدنبال ایجاد ارزش افزوده و مزیت هایی برای خرید اهالی فرهنگ و هنر کشور است. اعضای هنرکارت از امکان بازگشت نقدی هر خرید (Cash Back)، بهره مندی از تخفیفات ویژه خدمات مختلف همچون خدمات درمانی، تفریحی، رفاهی، برگشت نقدی از ۵ تا ۸۰ درصد از مبلغ خرید در مراکز طرف قرارداد بنا به سطح هنرکارت، دریافت امتیاز از هر خرید در قالب ذخیره امتیاز باشگاه هنرمندان و پیشنهادات ویژه در رویدادهای مختلف و روزهای خاص نیز بهره مند شوند.
مدیر عامل صندوق اعتباری هنر در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر این که صندوق اعتباری هنر و مجموعه «هنرکارت» در امتداد هدف تسهیل ارائه خدمات بهینه به اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآنی سراسر کشور، آمادگی لازم برای همکاری با سازمان ها و ارگان های در رابطه با اهالی فرهنگ و هنر، تشکل های رسمی فعال در زمینه هنرمندان را دارد، اظهار داشت: این سازمان ها در صورت تمایل می توانند از زیرساخت های وسیع این کارت همچون مدیریت پایگاه داده، QR مندرج در پشت کارت و بسیاری پتانسیل های زیرساختی دیگر جهت مدیریت مراجعان هنرمند خود در اقدامات مختلف مانند پرداختی های متمرکز، مدیریت تردد در جشنواره ها و نمایشگاه ها، ارائه خدمات ویژه به تعداد مشخصی از دارندگان کارت بهره مند شوند.
تلاش برای تبدیل «هنرکارت» به عنوان مهم ترین کارت هویتی اصحاب فرهنگ و هنر
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره کرد: در تلاش هستیم تا برمبنای موارد درخواستی مورد تاکید اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه که طی نظرسنجی عمومی انجام شده در سال ۱۴۰۱ متمرکز بر سه حوزه فروشگاه های زنجیره ای، سینما و تئاتر و موسیقی، و حمل و نقل شهری بوده است، اهدافی را پیش بگیریم که در نهایت هنرکارت، به مهم ترین کارت هویتی هر هنرمند مبدل شود. در این جهت مذاکرات و جلسات مختلفی با شرکت های مختلف برگزار شده که منجر به ارائه تخفیفات و مبالغ قابل توجهی از بازگشت نقدی به هنرکارت هر هنرمند در ضمن خرید از مراکز مورد نظر شده است.
مدیر عامل صندوق اعتباری هنر اظهار داشت: با توجه به نتایج نظرسنجی از هنرمندان و همین طور بنا به میزان پیشرفت اقدامات در سال قبل و انتظارات سال آتی، اهدافی را برای هنرکارت همچون تسهیل و تشویق استفاده هر هنرمند از هنرکارت خود در خریدهای روزمره و مایحتاج هنری (خریدهای حضوری و آنلاین) با تخفیفات ویژه در قالب «بازگشت نقدی»، درصد تخفیف، کمک هزینه خرید در نظر گرفتیم که با رایزنی و پیگیری های لازم تا حد امکان آنچه مدنظر است را جامه عمل بپوشانیم.
رئیس هیات مدیره صندوق اعتباری هنر تاکید کرد: بدون تردید کاهش دغدغه های معیشتی، درمانی، تامین نیازها و درخواست های فرهنگی و هنری هنرمندان و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه همچون استفاده از سینما، تئاتر، موسیقی را در اولویت و دستور کار این صندوق قرار داده و مسئولان صندوق اعتباری هنر و شرکت هنرکارت بنیان ایرانیان به عنوان زیر مجموعه این صندوق، از این پس نیز تمام تلاش و عزم جدی خودرا برای حمایت و پشتیبانی از جامعه فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآنی سراسر کشور به کار می بندند تا بهترین ها را برای هنرمندان به عنوان قشر فرهیخته جامعه و همین طور اعضای این صندوق فراهم آورد.
براساس این گزارش، اعضا و اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآنی دارای هنرکارت می توانند بمنظور اطلاع دقیق از شرایط ارتقا هر سطح، به بخش «باشگاه هنرمندان» در وب سایت www.honarcard.ir مراجعه کنند.


منبع:

1402/01/16
17:55:08
5.0 / 5
365
تگهای خبر: آموزش , اقامت , جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲