موزیک خوان Music Reader
در نشست رسانه ای مطرح شد؛

جزئیات کنسرت مشترک ۲ خواننده پاپ

جزئیات کنسرت مشترک ۲ خواننده پاپ

به گزارش موزیک خوان، حمید هیراد و مصطفی راغب از خوانندگان موسیقی پاپ طی یک نشست خبری به تشریح جزئیات تازه ترین کنسرت مشترک خود در تهران و دیگر شهرهای دنیا پرداختند.


به گزارش موزیک خوان به نقل از مهر، حمید هیراد و مصطفی راغب ۲ خواننده مطرح موسیقی پاپ کشورمان روز چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ با برگزاری یک نشست رسانه ای که توسط مجموعه «آوازی نو» برگزار شد، به تشریح جزئیات تازه ترین کنسرت مشترک خود در تهران و سایر شهرهای کشور پرداختند.
حامد حسین زادگان مدیر روابط عمومی موسسه «آوازی نو» در ابتدای این نشست خبری ضمن عرضه توضیحاتی در رابطه با روند برگزاری این کنسرت مشترک بیان نمود: مجموعه «آوازی نو» در همه فعالیت ها و عرضه های کاری خود پیش از هرچیز کوشیده است تا اهمیت رسانه را درک کند. ازاین رو چون فکر می نماییم برگزاری کنسرت مشترک حمید هیراد و مصطفی راغب دربرگیرنده اتفاقات ویژه ای است، احساس کردیم که باید چنین نشست رسانه ای برگزار گردد.
وی اضافه کرد: مخاطب و کیفیت رویداد فرهنگی همیشه برای ما در اولویت بالایی برخوردار بوده است و همواره سعی کردیم این مورد را در برگزاری کنسرت هایمان رعایت نماییم. بعنوان نمونه کنسرت گروه ماکان یکی از جدید ترین تلاشهای ماست که بتوانیم شرایطی را فراهم نماییم که مخاطب با حال خوب سالن اجرا را ترک کند. در همین راستا احساس کردیم که می توانیم رویداد جذابی را تدارک ببینیم چونکه حضور حمید هیراد و مصطفی راغب در کنار یکدیگر می تواند فضای باشکوهی را در روز بیست و هفتم اردیبهشت ماه در تالار بزر گ وزارت کشور فراهم سازد.
حسین زادگان بیان نمود: ما به برگزاری این کنسرت به مثابه یک رویداد فرهنگی نگاه می نماییم و امیدوارم شرایط تمدید آن در طول هر ماه میسر شود. حضور راغب و هیراد در کنار هم طی تورهای جهانی برای این ۲ هنرمند هم تدارک دیده شده است. در همین چارچوب تور کنسرت هایی را در کانادا، کشورهای اروپایی و سایر کشورها تدارک دیدیم که بزودی جزئیات آن اعلام می شود. توضیح دیگر این که کنسرت یاد شده در ایران فقط در تهران برگزار می گردد و برنامه ای برای برگزاری کنسرت در شهرستان ها تدارک دیده نشده است.
وی در رابطه با ماجرای هزینه بلیت این کنسرت اظهار داشت: خیلی طبیعی و منطقی است که با حضور ۲ خواننده پرطرفدار هزینه بلیت افزایش پیدا کند اما ما نه تنها چنین کاری را انجام ندادیم بلکه سعی کردیم در آرایش قیمت گذاری بلیت، سالن از شرایط بهتری برخوردار باشد که عزیزان بیشتری بتوانند از کنسرت دیدن کنند. ازاین رو قیمت بلیت کنسرت از ۱۷۰ هزار تومان تا ۶۹۰ هزار تومان پیشبینی شده که بطور حتم تعداد بلیت های ارزانقیمت تر بیشتر از کنسرتهای دیگر است.
حسین زادگان در رابطه با علت های انتخاب تالار وزارت کشور برای برگزاری این کنسرت و حواشی احتمالی این روزها بیان نمود: ما کنسرت برگزار می نماییم و این مهم ترین کاری است که مد نظر ماست. البته که هر اتفاقی می تواند فضای کنسرت را تحت تأثیر قرار دهد که واقعاً دست ما نیست. ولی بنده و همکارانم نهایت تلاشمان را می نماییم که مخاطبان از یک اجرای خوب لذت ببرند. مردم ما برای موسیقی و هنر خیلی ارزش قائل هستند و می دانم که شاهد کنسرتی خواهیم بود که در بهترین شکل ممکن اجرا خواهد شد. البته ما برای رزرو سالن وزارت کشور هیچ نکته و مشکلی نداشتیم و کارها به صورتی پیش رفت که ما بر مبنای تاریخ هایی که خواستیم برنامه مدیریت و برنامه ریزی شد. ما هیچ خواهشی نکردیم، هیچ رانتی هم نداشتیم و هیچ کار غیر متعارف دیگری هم در حوزه برگزاری کنسرت در وزارت کشور صورت نگرفت.
مصطفی راغب هم در این جلسه رسانه ای اظهار داشت: خیلی برای برگزاری این رویداد خوشحالم چونکه مقرر است در کنار حمید هیراد دوست داشتنی این اجرا رقم بخورد. هدف ما ایجاد یک حال خوب و پرانرژی برای مردم است که امیدوارم در این شرایط سخت و دعای خوب مردم اجرای خوب و کم نظیری داشته باشیم. ما مقرر است این تور را در تهران شروع نماییم و در کشورهای دیگر ادامه دهیم و این افتخار ماست که بتوانیم خاطرات شیرینی را برای مردم رقم بزنیم. اگر مردم به ما لطف دارند نشات گرفته از لطف خود آنهاست و این راه سختی است که باید خیلی مراقب قلب و روحمان باشیم.
وی در رابطه با رپرتوار کنسرت پیش روی خود با حمید هیراد توضیح داد: در کنار این که می خواهیم شب جذابی را برای مردم رقم بزنیم اساسا ایجاد حس همدلی است که خیلی برای من مهم می باشد. خوشبختانه از همان آهنگ های مشترکی که تولید کردیم این حس و حال به ما منتقل شد. من بر این باورم اتفاقاً همکاری ۲ خواننده می تواند برای سایر همکاران ما هم دربرگیرنده اتفاقات خوبی باشد. این می تواند یک فرهنگ سازی باشد که ما همه در کنار هم هستیم.
راغب افزود: در این کنسرت برخی از آثار حمید هیراد و بنده به صورت جداگانه اجرا می شود. این در شرایطی است که اجرای ۲ قطعه مشترکی که پیش از این با حمید عزیز کار کردیم، از بخش های بعدی کنسرت مشترک ماست. ما تلاش می نماییم سبب حال خوب تک تک عزیزانی باشیم که به ما لطف دارند. البته من یک گله ای هم دارم که دوست داشتم در این جلسه به آن اشاره کنم و آن قوانین سلیقه ای است که در بعضی شهرهای کشور احساس می شود. من امیدوارم از این پس دیگر شاهد برخوردهای سلیقه ای بعضی از مدیران در استان ها نباشیم و بتوانیم کارهای خوبی را به مخاطب عرضه دهیم.
این خواننده موسیقی پاپ بیان نمود: ریشه هنری من در موسیقی، موسیقی اصیل ایرانی است. من هرچه دارم و ندارم از موسیقی اصیل ایرانی است. ازاین رو در کنسرت پیش رو یکسری کارهای آوازی داریم اما به سبب زمان کوتاهی که در این حوزه داریم، شاید فرصت زیادی برای عرضه کامل این آوازها نباشد اما به نظر من باید بستری فراهم گردد که خوانندگان پاپ در کنسرتهای خودشان مدت زمان کوتاهی برای خواندن آواز در اختیار داشته باشند. چون فکر می کنم این کار می تواند همذات پنداری خوبی با مخاطب داشته باشد.
حمید هیراد هم در این برنامه ضمن ابراز خرسندی از برگزاری کنسرت مشترک خود با مصطفی راغب اظهار نمود: زیر مجموعه آنچه در این کنسرت برگزار می شود، نتیجه تلاش خیلی از همکاران ماست که به واسطه همراهی مردم و اهالی رسانه می تواند تجربه لذت بخشی برای ما باشد. تردیدی نیست که بزرگترین هدف ما در این کنسرت خوب شدن حال دل مردم است که امیدوارم به معنای واقعی کلمه تحقق پیدا کند.
وی در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران در رابطه با وضعیت سلامتی خود و روند درمانی که در این حوزه داشته، توضیح داد: من از همه دوستانی که در این روزها نگران من بودند، قدردانی می کنم. بیماری من از سال ۹۵ آغاز شد و ذات این بیماری هم بگونه ای نیست که به صورت کامل خوب شوم. به هر حال روند این بیماری بستگی به شرایط محیط زندگی من دارد. من از سال ۹۵ به شکل های مختلف تحت درمان قرار گرفتم. خیلی ها هم در این زمان پرسیدند چرا موهایت نمی ریزد و از این قبیل مسائل؛ توضیح دیگر این که ذات بیماری که دارم ژنتیکی است ازاین رو دائم باید مراقب وضعیت خودم باشم.
هیراد افزود: شرایط کلی بیماری به همین شکلی است که توضیح دادم و در این مدتی که گذشته بالاترین چیزی که به من روحیه داده شغلم بوده که با تمام وجود تلاش کردم شعاری ندهم و شوآف راه نیندازم. هرآنچه انجام دادم به صورت دلی و قلبی بوده و تلاش کردم در این سیستم منطق را وارد نکنم. تنها چیزی که در زمینه بیماری خودم می توانم بگویم اینست که تحت درمان هستم و امیدوارم تا وقتی که زنده هستم بتوانم در خدمت مردم عزیزم باشم.
این خواننده پاپ اظهار داشت: متاسفانه در این زمان نخستین جایی که به آن فشار آمد، حوزه های شغلی در رابطه با فرهنگ و هنر بود. من نمی خواهم گلایه ای داشته باشم اما در این زمان کمتر کسی را دیدم که بیاید و احوالی از هنرمندان بخصوص هنرمندان موسیقی بگیرد. وقتی یک هنرمند نوازنده ساز خویش را برای تأمین معاش می فروشد از درون به هم می ریزم. اینها اتفاقات تلخی است که واقعاً نمی توانیم به این راحتی ها از آن عبور نماییم. بدترین اتفاقی که در این شرایط پیش می آید دلزدگی است که خیلی دشوار و ناراحت کننده است.
این خواننده جوان در انتها صحبت هایش بیان نمود: البته که خیلی ها در این حوزه نگران ما بودند. حتی در زمانی که کرونا بدترین ضربه را به شرایط جسمی من وارد کرد از ما احوالپرسی می کردند. اما من فقط به خاطر مردم عزیزم است که ادامه می دهم. شغل من خوانندگی است و هیچ فرقی با آدم های عادی ندارم. من مثل همه آدم های عادی می گردم، لباس می پوشم و خانه آن چنانی هم ندارم. من تا آخرین لحظه ای که نفس می کشم کنار مردم هستم.

1402/02/16
13:43:20
5.0 / 5
374
تگهای خبر: آثار , سلامت , فرهنگ , كنسرت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵