موزیک خوان Music Reader
حامیم اولین كنسرت خود را برگزار كرد؛

به تماشای یک اجرای زنده که برای مخاطبانش ایده داشت

به تماشای یک اجرای زنده که برای مخاطبانش ایده داشت

موزیک خوان: نخستین کنسرت حامیم خواننده نوظهور موسیقی پاپ ایران روزهای بیست و یکم و بیست و دوم اردیبهشت پیش روی مخاطبان قرار گرفت.به گزارش موزیک خوان به نقل از امور رسانه ای پروژه، حامیم از خوانندگان مطرح موسیقی پاپ ایران نخستین کنسرت خویش را به تهیه کنندگی سعید سال افزون روزهای ۲۱ و ۲۲ اردیبهشت در تالار اسپیناس تهران برگزار کرد.
حامیم همچون خواننده های نسل جدید موسیقی پاپ در ایران است که اخیرا آثارش مورد توجه قرار گرفته است.
آثار «حامیم» که عموما در فضاهایی عاشقانه تولید و انتشار یافته است، بیشتر از هر چیزی مفاهیمی چون عشق و زندگی را در خود دارد.
برگزار کنندگان این برنامه به تمام مخاطبانی که وارد سالن می شدند یک شاخه گل رز سفید و کارت پستالی با امضای این خواننده تقدیم می کردند که روی آن نوشته شده بود: «برای تویی که قلب منی....»
«رز سفید» پرمخاطب ترین اثر این خواننده است که آار بازدید و دانلود بالایی را در میان تمام آثار انتشار یافته در فضای موسیقی پاپ به خود مختص کرده است.
این خواننده در ابتدای صحبتهای خود رو به حضار اظهار داشت: برای امشب و این لحظه مسیر سخت و پرفراز و نشیبی را طی کرده ام و بسیار خوشحالم که اینجا شما را می بینم و انرژی زیادی در فضا هست.
حامیم در ادامه به احترام مادر و پدرش از روی استیج پایین آمد و آنها را در آغوش کشید و بعد از قدردانی از مادرش گفت «به افتخار مردترین انسان زندگی من؛ پدرم...» و قطعه «قلب منی» را در آغوش پدرش خواند تا فضای سالن بشدت احساسی شود.
ارکستر این خواننده هم با تلفیقی از موزیسین های سرشناس ایرانی همچون اشکان آبرون، نیما رمضان و آرش سعیدی ارکستری حرفه ای را روی صحنه برده بود. این در شرایطی است که قطعات «رز سفید» و «خداحافظ ماه قشنگم» بیشتر از دیگر آثار این خواننده مورد توجه حاضرین در سالن قرار گرفت و همین استقبال سبب شد وی «رز سفید» را در پایان برنامه اش بار دیگر اجرا نماید.
استقبال از اولین کنسرت حامیم سبب شده برگزار کنندگان این کنسرت، برای چهار شب و هشت سانس دیگر در خرداد تمدید کنند که بزودی اطلاع رسانی دقیق آنها صورت می پذیرد.

1402/02/24
13:26:29
5.0 / 5
341
تگهای خبر: آثار , دانلود , كنسرت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان موزیك خوان
موزیک خوان