موزیک خوان Music Reader
مدیر جدید هنرهای تجسمی:

قرار نیست همه امور از ابتدا پیگیری و اجرا شود

قرار نیست همه امور از ابتدا پیگیری و اجرا شود

به گزارش موزیک خوان، مدیرکل هنرهای تجسمی در مراسم معارفه خود، با اعلان اینکه قرار نیست همه امور از ابتدا پیگیری و اجرا شود، اشاره کرد: در این دوره از تجربیات مدیران گذشته نیز استفاده می شود.


به گزارش موزیک خوان به نقل از روابط عمومی معاونت هنری، مراسم تودیع و معارفه مدیرکل هنرهای تجسمی و روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد با حضور محمود سالاری، معاون هنری و مدیران این معاونت انجام شد.
در این مراسم محمود سالاری معاون امورهنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با تودیع عبدالرضا سهرابی مدیرکل هنرهای تجسمی، محمد خراسانی زاده را به عنوان مدیر جدید این اداره منصوب نمود.
همین طور در ادامه این مراسم، معاون هنری وزیر ارشاد، با تودیع مسعود الله یاری، مدیر قبلی مرکز ارتباطات و رسانه این معاونت، محمدباقر صنیعی منش را به عنوان مدیر جدید این بخش منصوب نمود.
در ابتدای مراسم سالاری با بیان تبریک به مناسبت دهه کرامت و میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها و امام رضا مقابل السلام، ضمن تشکر از زحمات سهرابی حضور وی در اداره کل هنرهای تجسمی را همراه با زحمات و برکات فراوان دانست و اظهار داشت: امیدوار هستم معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد از تجربیات ایشان بهره مند بشود.
سهرابی نیز در سخنان کوتاهی با تشکر از سالاری، برای اداره کل هنرهای تجسمی و خراسانی زاده آرزوی موفقیت کرد.
سپس خراسانی زاده در صحبت های خود ضمن تشکر و تقدیر از سهرابی، بیان کرد که در این دوره تمام اهتمام خود و همکارانش برای پیشبرد اهداف اداره کل هنرهای تجسمی برمبنای اسناد راهبردی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
او گفت که در این دوره از تجربیات مدیران گذشته نیز استفاده می شود و کارهای خوبی که مدیران قبلی آغاز نموده اند تکمیل خواهد شد و قرار نیست همه امور از ابتدا پیگیری و اجرا شود. همین طور تمام حوزه های تجسمی مانند گرافیک، کاریکاتور، نقاشی، سفالگری، مینیاتور و... در پروسه اجرای امور قرار خواهد گرفت.
پس از این سالاری با تشکر از مسعود الله یاری حضور وی در سال قبل را مفید ارزیابی و بیان کرد که با کمک های وی معاونت امور هنری با کمترین حواشی مواجه گردید.
الله یاری نیز در صحبت های خود از معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بابت اعتمادی که به او شده بود تشکر و برای دوره ی جدید مدیریت ارتباطات معاونت هنری آرزوی موفقیت کرد.


صنیعی منش نیز در صحبت های خود با بیان تبریک هفته روابط عمومی و ارتباطات به اصحاب رسانه، اظهار داشت: عرصه ارتباطات و رسانه هنر در سالیان اخیر گرفتار تغییر و تحولات زیادی شده است اما فضای رسانه و ارتباطات معاونت هنری باید با یک برنامه تحولی مواجه شود. چونکه تعدادی از حوزه های مختلف هنر کمتر مورد توجه قرار دارد. از طرف دیگر باید امور ارتباطات معاونت هنری کنش گر باشد و فقط به اطلاع رسانی نپردازد.
سالاری در آخر این مراسم به مدیران جدید فرمان داد تا برمبنای وظایف مندرج در احکام آنها، امور محوله را با جدیت پیگیری کنند.
در این مراسم مدیران و مشاوران معاونت امور هنری حضور داشتند.1402/03/03
14:30:03
5.0 / 5
362
تگهای خبر: فرهنگ , گرافیك , مد , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
موزیک خوان