موزیک خوان Music Reader

بیستمین حراج تهران

بیستمین حراج تهران

به گزارش موزیک خوان، بیستمین دوره از حراج تهران ویژه «هنر مدرن و معاصر» عصر جمعه ـ ۱۵ تیرماه ـ برگزار شد و در جریان آن رقم نهایی فروش ۱، ۹۰۴، ۷۶۰، ۰۰۰، ۰۰۰ ریال به ثبت رسید.


به گزارش خبرنگار ایسنا، بیستمین دوره از حراج تهران ویژه «هنر مدرن و معاصر ایران» عصر امروز برگزار گردید. نمایشگاه این رویداد در ایام چهارشنبه و پنجشنبه ـ ۱۳ و ۱۴ تیرماه ـ در هتل پارسیان آزادی تهران برپا بود. مراسم اصلی این حراج هم در همین مکان برگزار گردید. اجرای این رویداد برخلاف دوره های گذشته که به رضا کیانیان یا حسین پاکدل سپرده می شد، بر عهده چهره ای جدید به نام شهریار ربانی بود. این مراسم با یاد هادی جمالی، فرشید شیوا و ایرج تنظیفی شروع شد.
در بیستمین دوره حراج تهران ۱۱۶ اثر در حوزه های نقاشی، نقاشیخط، عکس و حجم عرضه شده بود که آثاری از هنرمندان پیشکسوت هم در بین آنها مشاهده می شد.
حراج تهران با چکش خوردن اثر جلیل رسولی شروع شد. بیشینه فروش این اثر ۲ میلیارد و کمینه آن یک و نیم میلیارد تومان در نظر گرفته شده بود که در نهایت یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان چکش خورد.
اثری بدون عنوان از محمد علی ترقی جاه دو میلیارد تومان، اثر عبدالرضا دریابیگی یک میلیارد تومان، اثر ناصر عصار دو میلیارد و صد میلیون تومان، اثر شاهد سرخ از پویا اریان پور چهار میلیارد تومان، اثر فرشید مثقالی دو میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان، اثر مهرداد محب علی سه میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان و اثر رضا بهاروند یک میلیارد تومان چکش خوردند.
اثر دو لته ای و بدون عنوان از فریده لاشایی هم با کمینه ۵ میلیارد تومان، در نهایت شش میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان فروخته شد.
اثر فریده لاشایی


منبع:

1403/04/17
12:38:00
5.0 / 5
147
تگهای خبر: آثار , جشن , مد , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴