موزیک خوان Music Reader

اگر این تابلو را می شناسید اطلاع دهید!

اگر این تابلو را می شناسید اطلاع دهید!

به گزارش موزیك خوان یك تابلو نقاشی ربوده شده در دوران جنگ جهانی دوم با هدف كشف صاحبان حقیقی این اثر در فرانسه به معرض نمایش گذاشته شده است.


به گزارش موزیک خوان به نقل از ایسنا و به نقل از خبرگزاری فرانسه، یک تابلو نقاشی رنگ روغن متعلق به قرن نوزدهم که در جریان اشغال فرانسه در جنگ جهانی دوم ربوده شده بود با هدف پیدا شدن صاحب حقیقی آن به معرض نمایش گذاشته شده است.
پسر سرباز آلمانی که این تابلو را در اطاعت از مقامات بالاتر از محل برداشته بود، این اثر را بازگردانده است.
حالا این تابلو کوچک بی نام که توسط «نیکولاس روسو» نقاش فرانسوی خلق شده است بعد از ۷۶ سال به فرانسه بازگردانده شده است و الان در نمایشگاهی واقع در «وردن» به معرض نمایش گذاشته شده است.
در این نمایشگاه در کنار این تابلو نقاشی، تابلویی نصب شده که روی آن نوشته شده است: «اگر این منظره را می شناسید یا هرگونه اطلاعاتی از این تابلو نقاشی دارید خوشحال می شویم ما را باخبر کنید.»
برگزارکنندگان بهترین سالن مرکز جهانی صلح (محل برگزاری نمایشگاه) که سالانه ۶۰ هزار نفر از آن بازدید می کنند را به نصب این تابلو نقاشی اختصاص داده اند.
این تابلو نقاشی فردی را در کنار یک رودخانه، زیر آسمان ابری و مکانی مملو از درختان بلند که در نزدیکی یک دهکده قرار دارد، نشان میدهد.1399/06/01
22:47:07
5.0 / 5
1336
تگهای خبر: نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳