موزیک خوان Music Reader

گسترش حمایت دفتر موسیقی ازفعالیت های استانی

گسترش حمایت دفتر موسیقی ازفعالیت های استانی

موزیک خوان: دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه حمایت خود از فعالیت هنرمندان و گروه های موسیقی در کشور، چهار زمینه حمایتی دیگر را هم در دستور کار قرار داده است.به گزارش روز سه شنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی دفتر موسیقی، پشتیبانی از گروه های فعال موسیقی استان ها، پشتیبانی از تولید آلبوم های موسیقی سنتی و مقامی، پشتیبانی از برگزاری کارگاه های تخصصی موسیقی و کمک به تأمین هزینه های شوراهای تخصصی موسیقی در استان ها، چهار عنوان حمایتی دیگر است که بزودی در اختیار هنرمندان این حوزه قرار خواهد گرفت.
به دنبال امضای تفاهم نامه های همکاری معاونت امور هنری با ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها، پشتیبانی از فعالیتهای موسیقایی در استان ها توسعه پیدا می کند.
در ماه های اخیر دفتر موسیقی با پرداخت ۳۲۰۰ میلیون ریال به شعب مختلف انجمن موسیقی در استان ها از فعالیتهای شعب انجمن موسیقی در استان ها حمایت کرد و با اجرای بندهای فوق، حمایت های دفتر موسیقی از فعالیتهای موسیقی در استان ها امسال به بیشتر از ۱۰ میلیارد ریال می رسد.
تفاهم نامه های معاونت امور هنری با ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور تمرکززدایی از فعالیت ها در تهران و هم توزیع عادلانه تر بودجه های فرهنگی و هنری منعقد شده است.منبع:

1399/10/06
19:39:46
5.0 / 5
776
تگهای خبر: انجمن , سنتی , فرهنگ , كارگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
موزیک خوان