موزیک خوان Music Reader
با شعار گمنامان تو را می خوانند ؛

جزئیات جشنواره آوای بی نشان ها

جزئیات جشنواره آوای بی نشان ها

به گزارش موزیک خوان اولین جشنواره سرود آوای بی نشان ها با شعار گمنامان تو را می خوانند به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) از نهم تا یازدهم فروردین ماه سال ۱۴۰۰ برگزار می گردد.به گزارش موزیک خوان به نقل از مهر، نخستین جشنواره ملی سرود «آوای بی نشان ها» همزمان با فرا رسیدن نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) از نهم تا دوازدهم فرودین ماه سال ۱۴۰۰ توسط موسسه فرهنگی هنری «کساء» برگزار می گردد. در این رویداد موسیقایی که فراخوان آن با شعار «گمنامان تو را می خوانند» انتشار یافته ۱۰۰ گروه سرود در روزهای نیمه شعبان به صورت همزمان به اجرای برنامه می پردازند.
براساس اعلام دبیرخانه اولین جشنواره ملی سرود «آوای بی نشان ها» شرایط، ضوابط و جوایز این رویداد به ترتیب زیر اعلام شده است.
* شرایط و ضوابط شرکت در جشنواره برای گروه های سرود
۱- حداقل تعداد نفرات ۸ و حداکثر ۱۵ نفر
۲- داشتن لباس متحدالشکل و استاندارد
۳- قرار دادن استندهای جشنواره در تمامی اجراها در طرفین محل اجرا
۴- اجرا در ایام نهم، دهم و یازدهم فروردین در لوکیشن های مشخص شده توسط دبیرخانه جشنواره
۵- ثبت حداقل ۱۰ فریم عکس و ۴ کلیپ یک دقیقه ای از اجرا در هر لوکیشن توسط مربی یا سرپرست گروه و ارسال به نماینده استانی در دبیرخانه به صورت همزمان با اجرا
۶- هماهنگی کامل گروه با نماینده دبیرخانه در استان
۷- اهدا مبلغ ۱۰ میلیون ریال کمک هزینه ورودی جشنواره به تمامی گروه های شرکت کننده
۸- پوشش گسترده جشنواره در صفحات اجتماعی گروه ها در روزهای برگزاری جشنواره از وظایف گروه های شرکت کننده به شمار می آید.
* جوایز جشنواره
- جوایز پاتوقی پلی بک: گروه اول: ۶۰ میلیون ریال – گروه دوم ۵۰ میلیون ریال – گروه سوم ۴۰ میلیون ریال
- اجراهای خلاقانه (فرمیک): گروه اول: ۶۰ میلیون ریال - گروه دوم ۵۰ میلیون ریال – گروه سوم ۴۰ میلیون ریال
- جایزه ویژه گروه های مناطق محروم: گروه برتر: ۱۰۰ میلیون ریال
- جایزه ویژه گروه های بانوان: گروه برتر: ۶۰ میلیون ریال
- جایزه ویژه فضای مجازی: ۵۰ میلیون ریال – در این بخش گروه ها می توانند با تهیه گزارش های تصویری مناسب و ارسال آن به دبیرخانه اجراهایشان را ارائه نمایند و به تایید نماینده استانی حاضر به دبیرخانه برسانند. هر روز تیزرهای یک دقیقه ای اجرای گروه ها در صفحه میزبان جشنواره قرار خواهد گرفت. پربازدیدترین و بیشترین وایرال ویدئو به واسطه تبلیغات گروه در فضای مجازی و به کارگیری ظرفیت های مردمی توسط گروه ها اتفاق خواهد افتاد که بر این اساس دبیرخانه جشنواره تصمیم دارد جایزه ویژه ای را به فعال ترین و پرمخاطب ترین گروه اهدا کند
- جایزه ویژه آرای مردمی: ۴۰ میلیون ریال - به منظور دریافت حداکثر بازتاب مردمی از جشنواره، مکانیزم جذابی طراحی گردید تا مردم بتوانند آراء خویش را به واسطه ی تبلیغ و کیفیت اجرای گروه ها به سامانه ی جشنواره ارسال نموده و از این حیث جذابیت رقابت های استان ی هم تقویت شده و خانواده ها و هم استانی های گروه ها حضور بیشتری در اجراها خواهند داشت. این جایزه به گروهی اختصاص می یابد که بیشترین آراء مردمی را از میان ۱۰۰ گروه به خود اختصاص دهد.
- جایزه ویژه مستندسازی: ۵۰ میلیون ریال: به منظور دریافت با کیفیت گزارش های تصویری از اجراهای هر گروه، دبیرخانه جشنواره تصمیم دارد تا برای ایجاد انگیزه جهت تصویربرداری و عرضه خروجی های استاندارد تیزری و مستند از گروه های شرکت کننده جایزه ویژه ای را به گروهی اختصاص دهد که بهترین مستندسازی را از اجراهای استانی اش توسط کادرهای حرفه ای تصویر انجام خواهد داد.
گروه های سرود متقاضی شرکت در اولین جشنواره ملی سرود «بی نشان ها» می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر و شرکت در این جشنواره با شماره تماس ۰۹۱۰۹۲۷۲۱۰۱ یا ۰۲۱۲۲۰۳۸۷۴۵ تماس بگیرند.

1400/01/06
13:07:36
5.0 / 5
633
تگهای خبر: جشن , جشنواره , شركت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵