موزیک خوان Music Reader
در گزارش موزیك خوان مطرح شد؛

چالش تازه برج آزادی بعد از حواشی شلیك توپ نوروزی!

چالش تازه برج آزادی بعد از حواشی شلیك توپ نوروزی!

به گزارش موزیک خوان مدیر مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی بعد از انتشار تصاویری از تخریب سنگ فرش پارکینگ اختصاصی این مجموعه توسط شهرداری منطقه ۹ تهران، در این حوزه توضیحاتی را ارائه نمود.سید عباس عظیمی مدیر موزه و مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر درباره صحت شایعات و تصاویر منتشرشده در فضای مجازی در خصوص تصرف و تخریب سنگ فرش پارکینگ اختصاصی این مجموعه توسط شهرداری، بیان نمود: متاسفانه مجموعه پارکینگ اختصاصی برج آزادی که بیشتر از ۱۵ سال در اختیار مجموعه بوده است، فعلا تحت عنوان تغییر کاربری از مدیریت این مجموعه خارج شده و مباحث مطرح شده در این حوزه صحت دارد.
عظیمی تاکید کرد: اگر این ماجرا به همین شکل ادامه پیدا کند، تأثیر جدی بر فعالیتهای مجموعه تا حد تعطیلی کامل آن خواهد داشت. موضوعی که می بایست برای برون رفت از آن سریعاً متولیان امر چاره اندیشی کنند.
وی اضافه کرد: به هیچ عنوان قصدی برای مصاحبه و گفتگو درباره این اتفاق نداشتم، اما با عنایت به تصاویری که الان در فضای مجازی انتشار یافته، این توضیح را می دهم که این اتفاق روی داده، در حال پیگیری هستیم و به محض انجام مذاکرات کامل با مدیران شهرداری و تصمیم گیری های نهایی در این حوزه، اطلاع رسانی لازم خواهد شد.
به گزارش موزیک خوان به نقل از مهر، طی روزهای گذشته تصاویری از پارکینگ اختصاصی برج آزادی که طی سالهای اخیر در اختیار مجموعه بود، در فضای مجازی انتشار یافته که شائبه تصرف و تخریب سنگ فرش این محوطه را به بینندگان القا می کرد. این در شرایطی است که خارج شدن مدیریت این محوطه از اختیار برج آزادی، سبب توقف فعالیتهای گردشگری و فرهنگی هنری این مجموعه به واسطه عدم دسترسی شهروندان به پارکینگ خواهد شد و متاسفانه نزدیک ترین پارکینگ عمومی از برج آزادی هم در محدوده استاد معین و حدود یک کیلومتر دورتر است.
در ابتدای سال ۱۴۰۰ هم در میدان آزادی توپ جنگی برای تحویل سال نو شلیک شد که این اتفاق باعث بروز خسارت هایی به ساختمان برج شد و بازتاب های انتقادی بسیاری در رسانه های داخلی و خارجی پیدا کرد. چالش تصرف پارکینگ دومین چالش جدی این مجموعه فرهنگی در سال جدید به حساب می آید.

1400/02/15
22:46:12
5.0 / 5
769
تگهای خبر: شهرداری , فرهنگ , گردشگری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
موزیک خوان