موزیک خوان Music Reader
در جریان یك همایش بررسی می شود

رسانه ها در عصر كرونا چقدر می توانند به هنر كمك كنند؟

رسانه ها در عصر كرونا چقدر می توانند به هنر كمك كنند؟

به گزارش موزیک خوان هم اندیشی «هنر و رسانه های ارتباطی در عصر کرونا»با همکاری گروه تخصصی چندرسانه ای و پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر برگزار می گردد.


به گزارش موزیک خوان به نقل از روابط عمومی فرهنگستان هنر، هم اندیشی «هنر و رسانه های ارتباطی در عصر کرونا» در چارچوب دو نشست تخصصی، دیدگاه های استادان و پژوهشگران را با محور هنر و رسانه های ارتباطی در عصر کرونا، به بحث می گذارد.
این هم اندیشی ابتدا با عرضه گزارشی از غلامرضا آذری، دبیر علمی این هم اندیشی آغاز خواهد شد. در نشست اول، چند تن از اعضای گروه چندرسانه ای فرهنگستان هنر به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت. در این جلسه، نصرالله جهانگرد درباره «اهمیت رسانه های ارتباط جمعی در عصر کرونا» مقاله خویش را عرضه می کند. «تحول در آموزش دانشگاهی مبتنی بر رسانه های دیجیتال در عصر کرونا» هم عنوان مقاله ای است که یونس سخاوت عرضه می دهد.
در ادامه بهروز مینایی درباره «بررسی تاثیر کرونا در صنعت بازی های کامپیوتر ای» نظرهای خویش را بیان خواهد نمود.
سخنرانی علیرضا گلپایگانی درباره «استفاده از ظرفیت های انیمیشن برای آگاهی بخشی جامعه» آخر بخش نشست اول این هم اندیشی خواهد بود.
در دومین نشست این هم اندیشی هم چهار مقاله برگزیده دریافتی عرضه خواهد شد.
هم اندیشی «هنر و رسانه های ارتباطی در عصر کرونا» روز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰، هم زمان با روز جهانی ارتباطات، از ساعت ۱۵ تا ۱۷: ۳۰، به صورت وبینار برگزار می شود.
علاقه مندان برای حضور در این وبینار می توانند از اینجا وارد نشست شوند.1400/02/26
13:42:20
5.0 / 5
628
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
موزیک خوان