موزیک خوان Music Reader

شهرام ناظری كنسرت آنلاین برگزار می كند؟

شهرام ناظری كنسرت آنلاین برگزار می كند؟

بَنِرهای تبلیغاتی در مناطق مختلف شهر تهران با تصاویری از شهرام ناظری، از کنسرت آنلاین خواننده نام آشنای کشورمان خبر می دهد؛ خبری که البته هنوز به تایید رسمی خود شهرام ناظری نرسیده است.


به گزارش موزیک خوان به نقل از ایسنا، شهرام ناظری در این یک سال گذشته اغلب در خارج از کشور به سر می برد و گویا حالا قصد برگزاری یک اجرای آنلاین با همراهی گروه مولوی را دارد.
اخیرا بنرهایی در سطح شهر تهران با جمله «شهرام ناظری بر صحنه ای به وسعت ایران» همراه با تصویر خواننده، نصب شده است که از اجرای آنلاین «آوای دوست» توسط او خبر می دهد.
بر طبق این پوسترها مقرر است ناظری جمعه ـ هفتم خرداد ماه ـ ساعت ۲۱ از راه یکی از شبکه های تلویزیون اینترنتی برای مخاطبان به اجرای موسیقی بپردازد؛ البته حساب رسمی این خواننده در اینستاگرام هنوز خبری درباره برگزاری این اجرا منتشر نکرده است.
این اجرا با حضور صابر نظرگاهی نوازنده تار، سینا جهان آبادی نوازنده کمانچه، بابک باربد نوازنده عود، جمشید صفرزاده نوازنده سنتور، توحید وحید نوازنده کمانچه آلتو، فرهاد صفری نوازنده تمبک و شهریار نظری نوازنده دف برگزار می شود.
تلویزیون اینترنتی که مسئولیت برگزاری این کنسرت را عهده دار شده است، به یکی از شرکتهای خدمات ارتباطی تلفن همراه متعلق می باشد که پیش تر برگزاری کنسرت خواننده هایی چون حجت اشرف زاده و همایون شجریان را بر عهده داشته است. هرچند پخش کنسرت همایون شجریان از این اپلیکیشن در خرداد ماه سال گذشته، با حاشیه هایی همچون اختلالات اینترنتی و مشکلاتی به جهت فراهم نبودن زیرساخت ها برای دریافت توسط کاربران همراه بود.
منبع:

1400/03/03
10:11:59
5.0 / 5
643
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , شركت , كنسرت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳