موزیک خوان Music Reader
گزارش موزیك خوان؛

ماجرای حذف تصویر مادر شهیدان افراسیابی

ماجرای حذف تصویر مادر شهیدان افراسیابی

موزیک خوان: معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران درباره حذف تصویر مادر شهیدان افراسیابی از دیوارنگاره شهری در پایتخت توضیحاتی ارائه نمود.به گزارش موزیک خوان به نقل از مهر، دیوارنگاره ساختمان مخابرات در خیابان پیروزی که تصویر شهیدان افراسیابی و مادر گرامی ایشان را به معرض نمایش گذاشته بود، بتازگی تغییر کرده و تصویر مادر این شهیدان والامقام، از این دیوارنگاره حذف گردیده است که این مساله واکنش های بسیاری را در فضای مجازی به دنبال داشته است.
جایگزین تصویر مادر شهیدان افراسیابی، تصویری از قاب عکس حضرت امام خمینی (ره) و حضرت آیت الله خامنه ای شده است.
شاپور دیوسالار معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی تهران، درباره ماجرای حذف تصویر این بانوی گرانقدر از دیوارنگاره شهری به خبرنگار مهر اظهار داشت: باوجود موافقت خانواده شهیدان افراسیابی در بدو امر طرح این دیوارنگاره، پس از اجرا اما، یکی از اعضای خانواده شدیداً مخالفت خودرا به شهرداری منطقه اعلام نمود.
وی اشاره کرد: این عضو خانواده موضوع را از دستگاه های نظارتی پیگیری کرد که عکس مادر از تصویر حذف شود و منطقه نیز تحت فشار و به ناچار، تصویر این بانو را حذف نمود.
دیوسالار درباره فاصله زمانی اجرا تا حذف این تصویر نیز بیان کرد: دیوارنگاره مذکور بهار سال ۱۳۹۹ روی یکی از دیوارنگاره های شهری در خیابان پیروزی اجرا شده بود که تقریباً پس از یکسال اخیراً اصلاح گردید.

1400/04/11
15:43:09
5.0 / 5
608
تگهای خبر: شهرداری , فرهنگ , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان موزیك خوان
موزیک خوان