موزیک خوان Music Reader

مدیر روابط عمومی حوزه هنری منصوب گردید

مدیر روابط عمومی حوزه هنری منصوب گردید

با حکم سیدحسام الدین حسینی مدیرکل ارتباطات و رسانه حوزه هنری، عباس مقامی بعنوان مدیر روابط عمومی حوزه هنری منصوب گردید.به گزارش موزیک خوان به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، سیدحسام الدین حسینی مدیرکل ارتباطات و رسانه حوزه هنری طی حکمی عباس مقامی را بعنوان مدیر روابط عمومی حوزه هنری منصوب نمود.
با شروع دور تحولی حوزه هنری انقلاب اسلامی، اداره کل روابط عمومی حوزه هنری نیز به اداره کل ارتباطات و رسانه حوزه هنری تبدیل و یک شورای سیاست گذاری از طرف محمدمهدی دادمان برای آن در نظر گرفته شد. در ادامه این دور تحولی، سیدحسام الدین حسینی، مدیرکل ارتباطات و رسانه حوزه هنری، عباس مقامی را بعنوان مدیر روابط عمومی حوزه هنری منصوب نمود.
مقامی هم اکنون دانشجوی دکترای علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی (ره) است و همکاری با کانون اندیشه جوان و نشریات پنجره، سینما رسانه، زمانه و شبکه ایران را در کارنامه خود دارد. همکاری با دبیرخانه جشنواره تولیدات اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی، عضویت در دفتر مطالعات فرهنگی مرکز پژوهش های مجلس و نیز گروه مطالعات نهاد علم مؤسسه علم و سیاست اشراق، همچون سوابق علمی و اجرائی وی است.

1400/04/29
22:31:51
5.0 / 5
654
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱