موزیک خوان Music Reader

پیام تسلیت نیکنام حسینی پور برای درگذشت مهرزمان فخار منفرد

پیام تسلیت نیکنام حسینی پور برای درگذشت مهرزمان فخار منفرد

نیکنام حسینی پور مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت درگذشت بانوی پیشکسوت نگارگری را با انتشار پیامی تسلیت گفت.به گزارش موزیک خوان به نقل از روابط عمومی مؤسسه هنرمندان پیشکسوت، نیکنام حسینی پور مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت درگذشت بانوی پیشکسوت نگارگری را با انتشار پیامی تسلیت گفت. در متن پیام وی آمده است:
«کرونا همچون عدویی است که ما را در کارزاری سخت قرار داد و عزیزنمان را گرفت. خبر تلخ دیگری به گوشمان رسید؛ آن هم از این ویروس منحوس. مهرالزمان فخار منفرد بانوی پیشکسوت نگارگر کشور بر اثر ابتلاء به کرونا از دنیا رفت.
غم از دست دادنش عظیم است. او که همیشه در دنیای هنر پر تلاش بود و امیدوار و در راه اعتلای هنر نگارگری گام برداشت. مناعت طبع داشت و همیشه دغدغه اهالی هنر همراهش بود و یار و یاور همیشگی مؤسسه هنرمندان پیشکسوت برای مرتفع ساختن دغدغه های هنرمندان بود.
چقدر زود و ناباورانه ایشان را که دوران انتقال تجارب خویش را سپری می کرد از دست دادیم. بطور قطع جایگاه این بانوی هنرمند نزد پروردگار متعال بلند مرتبه است.»
مهرزمان فخار منفرد سال ۱۳۳۲ در شهر ری به دنیا آمد و دارای مدرک درجه یک هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در رشته نگارگری بود. وی داور رشته نگارگری در دوره بیست و یکم جشنواره هنرهای تجسمی جوانان و دوره یازدهم جشنواره هنرهای تجسمی فجر بوده است. مهرزمان فخار منفرد هنرمند نگارگر به سبب ابتلاء به کرونا روز ۷ مرداد ۱۴۰۰ در ۶۸ سالگی از دنیا رفت.

1400/05/09
21:37:32
5.0 / 5
480
تگهای خبر: جشن , جشنواره , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لینک دوستان موزیك خوان
موزیک خوان