موزیک خوان Music Reader

نقاشی های بنکسی به شهر ساحلی رسیده؟

نقاشی های بنکسی به شهر ساحلی رسیده؟

موزیک خوان: مجموعه ای از نقاشی ها که خاصیت های آثار «بنکسی» نقاش مشهور بر روی آنها دیده می شود در چندین شهر ساحلی انگلستان ظاهر شده اند.


به گزارش موزیک خوان به نقل از ایسنا و به نقل از گاردین، چندین اثر هنری که بنظر می رسد توسط «بنکسی» نقاش مشهور هنر خیابانی خلق شده باشند در شهرهای ساحلی شرق انگلستان یعنی «لوئستافت»، «گورلستون» و «گریت یارموث» مشاهده شده اند.
یک گرافیتی بر روی دیوار «لوئستافت» سه کودک را که گویی بر روی یک قایق فلزی ایستاده اند نقش بسته است. بر بالای این تصاویر جمله «همه ما در یک قایق هستیم» نیز نوشته شده است. البته مدتی بعد بخش فلزی این اثر هنری به سبب این که مانع عبور آبگذر شده بود از این اثر جدا شد.


اثر دیگری که بنظر می رسد توسط «بنکسی» خلق شده باشد نیز بر روی دیوار یک فروشگاه در همان شهر ظاهر شده است. این اثر کودکی را به تصویر می کشد که گویی در کنار قسمتی از خیابان حفاری شده مشغول ساختن یک قلعه شنی است.
در «گورلستون» نیز تصویری از قسمتی از یک جرثقیل در دیوار پشت یک نیمکت به شکلی نقش بسته است که بنظر می رسد می خواهد افرادی که در صندلی نشسته اند را بلند کند. همین طور در «گریت یارموث» تصویری از چند نفر بر روی سایبان یک ایستگاه اتوبوس نقش بسته است که خاصیت های آثار «بنکسی» را دارند.
«بنکسی» که قبل از این اصالت آثار هنری اش را در صفحه اینستاگرام خود تایید کرده است، هنوز درباره این آثار اظهار نظر نکرده است.
در ماه مارس، اثر هنری از «بنکسی» که در آن یک پرستار بعنوان ابرقهرمان مورد علاقه یک پسربچه به تصویر کشیده شده است، در حراجی کریستیز به نفع خدمات بهداشت و درمان عمومی بریتانیا به قیمت ۱۶.۷ میلیون پوند به فروش رسید.
منبع:

1400/05/20
23:42:26
5.0 / 5
610
تگهای خبر: آثار , خدمات , فروشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان موزیك خوان
موزیک خوان