موزیک خوان Music Reader

یوسف و زلیخا ی فرشچیان را به ژاپنی ها هدیه دادند

یوسف و زلیخا ی فرشچیان را به ژاپنی ها هدیه دادند

تابلوی «یوسف و زلیخا» ـ اثر محمود فرشچیان ـ به مرکز بین المللی توچیگی ژاپن اهداء شد.


به گزارش موزیک خوان به نقل از سفارت خانه های ایران در خارج از کشور، در امتداد پشتیبانی از فعالیت ها و اقدامات فرهنگی و هنری ایرانیان و دانشجویان مقیم و همین طور بمنظور تعمیق و توسعه تعاملات با موسسات و مجموعه های فعال دراین زمینه خصوصاً در شهرها و استانهای غیر از توکیو، تابلوی نفیس «یوسف و زلیخا» اثر محمود فرشچیان به همراه برخی منشورات و تولیدات رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن توسط دانشجوی ایرانی مقیم ژاپن و فعال در حوزه های فرهنگی و هنری، به رییس مرکز بین المللی توچیگی در استان هونچو ژاپن اهداء شد.
شیگیرو مینووا رییس این مرکز با ابراز خرسندی از این اقدام اظهار داشت: مرکز بین المللی توچیگی برنامه های مختلفی را برای معرفی ظرفیت کشورهای مختلف به اجرا درمی آورد و بسیار خرسندیم که زمینه تبادل و همکاری با ایران و معرفی این کشور بواسطه محصولات و تولیدات فرهنگی اهدایی و همکاری برای اجرای برنامه های متنوع فراهم گشته است.
همچنین این دیدار و اهداء تابلوی رایزنی فرهنگی نیز در روزنامه «شیمُتسوکه شینبون» منعکس شد.
لازم به ذکر است که رایزنی فرهنگی برخی از مجلات و کتب منتشره به زبان ژاپنی، اقلام فرهنگی، تابلو و... را برای این مرکز ارسال و اهداء کرد که در بخش مربوطه در اختیار علاقه مندان و مراجعه کنندگان قرار گرفته است.
1400/06/06
22:43:54
5.0 / 5
654
تگهای خبر: دانشجو , فرهنگ , محصولات , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
موزیک خوان