موزیک خوان Music Reader

آیین تکریم و معارفه مدیرکل حوزه وزارتی ارشاد انجام شد

آیین تکریم و معارفه مدیرکل حوزه وزارتی ارشاد انجام شد

آیین تکریم و معارفه مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل حوزه وزارتی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اجرا شد.


به گزارش موزیک خوان به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این آیین که امروز (۲۳ شهریورماه) انجام شد با اشاره به برخی خاصیت های شخصیتی مهدی محمدی مدیرکل پیشین حوزه وزارتی اظهار داشت: آقای محمدی از مدیران جوان و باتجربه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند و از خدمات بهادار وی در مدت حضورشان در زمینه وزارتی تقدیر می شود.
او اضافه کرد: از تجربیات و خدمات آقای محمدی همچنان در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بعنوان مشاور وزیر و دبیر و عضو هیات رسیدگی به مراکز فرهنگی بهره خواهیم برد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه با اشاره به برخی خاصیت های شخصیتی محمود شالویی مدیرکل جدید حوزه وزارتی، اظهار داشت: آقای شالویی دارای سابقه مدیریتی در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری است.
او افزود: آقای شالویی از مدیران فرهنگی و پژوهشی است که دارای سابقه در این عرصه هستند و اینکه از بدنه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انتخاب شده اند، می تواند بعنوان یک حسن به شمار آید برای اینکه با این دستگاه آشنایی دارند و این مجموعه را به خوبی می شناسند.
در ادامه مهدی محمدی مدیرکل پیشین حوزه وزارتی با تشکر از زحمات کارکنان و مدیران حوزه وزارتی در مدت حضورش در این سمت، اظهار داشت: ۹ ماه حضور در زمینه وزارتی تجربه خوبی برای من بود و موجب افتخارم است که وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی به من اعتماد کردند و در حکمی جدید بعنوان مشاور وزیر و دبیر هیات رسیدگی به مراکز فرهنگی وزارتخانه منصوب شدم.
در ادامه محمود شالویی مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی اظهار داشت: از حسن اعتماد آقای اسماعیلی وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی برای انتصاب بعنوان مدیرکل حوزه وزارتی تشکر می کنم.
او اضافه کرد: از اینکه پس از ۱۰ سال باردیگر در خدمت آقای وزیر هستم و همکاری باردیگر ای را با ایشان شروع می کنم، خوشحالم.
شالویی اظهار نمود: امیدوار هستم با همکاری همکاران حوزه وزارتی و مدیریت جناب آقای اسماعیلی خدمات و اقدامات سازنده ای را انجام دهیم.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز یکشنبه در احکامی جداگانه محمود شالویی را بعنوان مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی و مهدی محمدی را بعنوان مشاور وزیر و دبیر هیات رسیدگی به مراکز فرهنگی منصوب نمود.



1400/06/25
23:41:35
5.0 / 5
560
تگهای خبر: خدمات , فرهنگ , مد , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴