موزیک خوان Music Reader

آخرین هفته تابستان به کدام نمایشگاه ها برویم؟

آخرین هفته تابستان به کدام نمایشگاه ها برویم؟

به گزارش موزیک خوان سرعت گرفتن روند واکسیناسیون و نزدیک شدن به خروج از پیک جدید کرونا، بار دیگر امکان انتخاب بازدید حضوری از نمایشگاه ها را پیش روی دوستداران هنر و علاقه مندان به بازدید از گالری ها قرار داده است.


در صورتیکه در آخرین هفته تابستان علاقمند به بازدید از گالری هایی هستید که برپاکننده نمایشگاه های گروهی یا انفرادی هستند، گزارش ایسنا امکان دریافت اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های آخر هفته را برای شما فراهم نموده است.
حالا...
نمایشگاه گروهی «حالا...» با گردآوری رامبد فیروزیان تا نهم مهر ماه در گالری ایوان به آدرس تهران، الهیه، خیابان مهدیه، خیابان جبهه، کوچه لسانی، بن بست حمید، شماره یک برپا است.
در توضیح این نمایشگاه آمده است: حالا که حال و هوای روزگار و ما از تنظیمات همیشگی خارج شده است، تماشای برخی آثار برگزیده از صحنه هنر حال حاضر ایران، فارغ از محدود شدن در نسل و مکتب و فرم، در کنار هم می تواند قابل تأمل باشد؛ خواه خاستگاه هنر هنرمندانمان بیان مفهومی پرارزش با زبانی متفاوت باشد و خواه خاستگاه آثارشان صرفاً انتقال لذت....
شماره تماس گالری برای هماهنگی: ۲۲۶۱۲۱۴۲

نقاشی های مریم پورکریمی
نگارخانه مورا تا اول مهر ماه پذیرای نقاشی های مریم پورکریمی است. گالری در خیابان نجات اللهی، خیابان اراک، پلاک۴۶، واحد۲ واقع است. نگارخانه مورا دوشنبه ها تعطیل و شماره تماس جهت هماهنگی ۸۶۰۳۶۶۴۹ است.
نشان هنر معاصر
نمایشگاه گروهی نشان هنر معاصر تا جمعه نهم مهر ماه در گالری ویستا به آدرس تهران، خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه دوازدهم، پلاک ۱۱ برپاست. این گالری همینطور روزهای شنبه تعطیل می باشد و ساعات کار ۱۶ الی ۲۰ خواهد بود.
شماره تماس برای هماهنگی: ۸۸۵۱۳۹۳۳

طیب
نمایشگاه انفرادی طیب که به نمایش آثار سپهر حاجی آبادی اختصاص دارد، تا نهم مهر ماه برپا است. این نمایشگاه در گالری زیرزمین دستان به نشانی خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک ۶ قرار دارد و یکشنبه ها و دوشنبه ها تعطیل می باشد.
شماره تماس برای هماهنگی: ۲۲۰۲۳۱۱۴
عکس پنج
نمایشگاه گروهی عکس پنج به گردآوری علیرضا شادی زاده و فرهود نصیری در گالری شیرین به نشانی خیابان کریم خان زند، خیابان سنایی، کوچه سیزدهم، پلاک ۵ برپا است. این نمایشگاه تا تاریخ هفتم مهر ماه ادامه دارد و در ایام دوشنبه فعالیتی به منظور بازدید ندارد.
هنرمندانی که آثار آنان در این نمایشگاه در معرض دید گذاشته شده است عبارتند از: مریم زندی، علیرضا شادی زاده، مهدی شادی زاده، کیارنگ علایی و شهرام کریمی.
شماره تلفن گالری: ۸۸۳۴۳۹۶

حواشی لیلی
حواشی لیلی نمایشگاه انفرادی عکس متین عابدی است که تا دوازدهم مهر ماه برپا است. این نمایشگاه که در گالری اُ به نشانی خیابان سنایی، خیابان شاهین، پلاک۱۸، طبقه اول درحال برگزاری است، در ایام شنبه و یکشنبه فعالیتی به منظور بازدید ندارد.
شماره تلفن برای هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸

نورهای شکفته
نمایشگاه انفرادی نقاشی نورهای شکفته به نمایش آثار شهرزاد جهان اختصاص دارد. این نمایشگاه که در گالری اُ به نشانی خیابان سنایی، خیابان شاهین، پلاک ۱۸، طبقه دوم درحال برگزاری است، تا دوازدهم مهر ماه ادامه دارد.
شماره تماس: ۸۸۳۲۴۸۲۸
ترنج
ترنج نمایشگاه گروهی نقاشی است که در نگارخانه کهفی به نشانی بلوار قیطریه، رو به روی پارک قیطریه، خیابان حدادنژاد، نبش بن بست عزیزی، پلاک یک تا تاریخ سی و یکم شهریور ما درحال برگزاری است. این گالری که در ایام دوشنبه هیچ فعالیتی به منظور بازدید ندارد، از ساعت ۱۵ الی ۱۸: ۳۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره هماهنگی: ۰۹۱۰۱۳۵۳۹۴۶
خزان
خزان نمایشگاه گروهی عکس به گردآوری بهداد نجفی است که تا چهارم مهر ماه ادامه دارد. این نمایشگاه که در گالری شلمان به نشانی میرداماد، نرسیده به شریعتی، رودبار غربی، کوچه کاووسی، پلاک ۲۷ درحال برگزاری است، از ساعت ۱۶ الی ۲۰: ۳۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تماس: ۲۲۲۲۱۹۴۴
جامه دران
نمایشگاه انفرادی جامه دران که به نمایش آثار احمد وکیلی اختصاص دارد، تا نوزدهم مهر ماه ادامه دارد. این نمایشگاه که در گالری عصر به نشانی میرزای شیرازی شمالی، خیابان دلاویز، پلاک۱۸ درحال برگزاری است، در ایام شنبه هیچ فعالیتی به منظور بازدید ندارد و در ایام دیگر از ساعت ۱۵ الی ۲۰ میزبان بازدید کنندگان است.
شماره تماس: ۸۸۷۱۱۵۵۳
سه دهه کار
سه دهه کار نمایشگاه انفرادی چنگیز شهوق است که تا دوم مهر ماه ادامه دارد. این نمایشگاه که در گالری +۲ به نشانی خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک۸، طبقه دوم درحال برگزاری است، در ایام شنبه و یکشنبه فعالیتی به منظور بازدید ندارد و در ایام دیگر هم از ساعت ۱۱ الی ۱۹ میزبان بازدید کنندگان است.
شماره تلفن: ۲۲۰۲۳۱۱۴به مناسبت مکان جدید گالری
به مناسبت مکان جدید گالری نمایشگاه گروهی ای است که تا دوم مهر ماه برپا است و به نمایش آثار هنرمندانی مثل علی بیگی پرست، علی ذاکری، رضوان صادق زاده، جمال عرب زاده، بهنام کامرانی، فرهاد گاوزن، کریم نصر و رضا هدایت اختصاص دارد. این نمایشگاه که در گالری او به نشانی خیابان کریم خان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه اعرابی۳، پلاک ۵، طبقه همکف و اول قرار دارد در ایام شنبه و یکشنبه هیج فعالیتی به منظور بازدید ندارد و در ایام دیگر هم از ساعت ۱۲ الی ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۲۵۳۲۲
بی برگی
بی برگی نمایشگاه انفرادی آرزو رمضان جماعت است که در گالری نیان به نشانی میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان تور، خیابان وفایی و رمز آبادی، بن بست ابهری، پلاک ۵ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ دوم مهر ماه ادامه دارد در ایام شنبه هیچ فعالیتی ندارد و از ساعت ۱۴ الی ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۱۳۹۷۶هوای تازه
هوای تازه هم نمایشگاه انفرادی مریم رضوی است که می توانید این هفته آنرا در فهرست بازدیدهای خود قرار دهید. این نمایشگاه که در گالری نیان به نشانی میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان تور، خیابان وفایی و رمز آبادی، بن بست ابهری، پلاک ۵ درحال برگزاری است، تا تاریخ دوم مهر ماه ادامه دارد.
شماره تلفن: ۸۸۸۱۳۹۷۷

1400/06/27
10:45:11
5.0 / 5
603
تگهای خبر: آثار , مد , نمایشگاه , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
موزیک خوان