موزیک خوان Music Reader

انتصاباتی جدید در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

انتصاباتی جدید در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

موزیک خوان: وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در دو حکم جداگانه مدیرکل حراست و مدیرکل دفتر عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات این وزارتخانه را منصوب نمود.


به گزارش موزیک خوان به نقل از وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، سیدعزت الله ضرغامی امروز در دو حکم جداگانه وحید سلطانی را بعنوان مشاور وزیر و مدیرکل حراست وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و میثم آسوپا را بعنوان مدیرکل دفتر عملکرد، بازرسی و پاسخ گویی به شکایات این وزارتخانه منصوب نمود.
قبل تر جواد جهانبانی مسؤولیت حراست وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را به عهده داشت که شنبه ۱۷ مهرماه در مراسمی تودیع شد.
در قسمتی از حکم ضرغامی خطاب به وحید سلطانی، مدیرکل جدید حراست این وزارتخانه آمده است:
«مأموریت های متنوع، گسترده و حساس در وزارتخانه و ضرورت صیانت از مزیت ها و توانمندی های باارزش در این حوزه نیازمند برنامه ریزی و استفاده از همه ظرفیت های سازمانی در رصد دقیق فعالیت ها و مراقبت نسبت به انحرافات احتمالی است.
نظارت علمی و دلسوزانه و اطلاع رسانی برای اصلاح بموقع وظیفه همگانی همکاران خصوصاً بخش حراست وزارتخانه است، این راهبرد مهم سرلوحه رفتار شما خواهد بود...»
همین طور در حکم ضرغامی خطاب به میثم آسوپا آمده است:
«نظارت و بازرسی سازمانی و مراقبت نسبت به انحرافات احتمالی از اهداف و رویه های تعیین شده نقش بسیار مهمی در موفقیت وزارتخانه دارد.
همکاری پیشگیرانه با همه بخش ها ارتباط مستمر و سازنده با نهادهای نظارتی و ارائه گزارش های واقع بینانه و بموقع به مدیران و تشکیل کانونی مطمئن و دلگرم کننده برای همه همکاران در سطح کشور همچون وظایف جناب عالی است. »
قبل تر مجید باقرکاظمی مسؤلیت دفتر عملکرد، بازرسی و پاسخ گویی به شکایات وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را به عهده داشت.
منبع:

1400/07/18
11:40:56
5.0 / 5
631
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
موزیک خوان