موزیک خوان Music Reader
از آنتن شبكه چهارسیما؛

تازه ترین میهمان سرنا ارائه شد

تازه ترین میهمان سرنا ارائه شد

به گزارش موزیک خوان علی اکبر مرادی از هنرمندان شناخته شده موسیقی ایرانی در تازه ترین مجله شبانگاهی موسیقایی سُرنا بعنوان میهمان حضور پیدا خواهد نمود.به گزارش موزیک خوان به نقل از روابط عمومی شبکه چهارسیما، رضا مهدوی سردبیر ومجری کارشناس برنامه سُرنا یکشنبه ۲۵ مهر، میزبان علی اکبر مرادی از پژوهشگران موسیقی، تنبورنواز، مدرس و مولف است که در مورد موسیقی نواحی کرمانشاهان به گپ و گفتگو خواهد پرداخت.
«سُرنا» عنوان مجله شبانگاهی موسیقایی شبکه چهار است که یکشنبه شب ها از ساعت ۲۳ پخش می شود.
در این قسمت از برنامه شاهد اجرای موسیقی توسط حیدر کاکی، موسیقی دان کُرد کرمانشاه و نوازنده‌ی تنبور، تار و سه تار، دانش آموختهٔ کارشناسی ارشد موسیقی هم خواهیم بود.
«سُرنا» عنوان مجله موسیقایی با اجرا و سردبیری رضا مهدوی است که یکشنبه شب ها به صورت تخصصی به موسیقی اصیل ایرانی و ویژه موسیقی مقامی و سنتی با حضور موسیقیدانان، هنرمندان، مسؤلان و کارشناسان این حوزه می پردازد.
این برنامه به تهیه کنندگی محمد علیبازی در گروه ادب و هنر ساخته شده است و آیتم های گوناگونی از قبیل معرفی تک آهنگ ها، گزارش، چهره های نامدار موسیقی ایران، سواد موسیقایی را شامل می شود و تلاش در افزایش آگاهی و سواد شنیداری و موسیقایی مخاطبان عام دارد.


منبع:

1400/07/27
09:36:49
5.0 / 5
681
تگهای خبر: بازی , سنتی , مد , موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
موزیک خوان