موزیک خوان Music Reader
با برگزاری اولین جلسه مطرح شد؛

معرفی مدیرعامل خانه موسیقی بزودی

معرفی مدیرعامل خانه موسیقی بزودی

اولین جلسه هیات مدیره جدید خانه موسیقی ایران روز یکشنبه ۳۰ آبان ماه در ساختمان شماره یک این مجموعه صنفی برگزار و طی آن داریوش پیرنیاکان بعنوان رئیس هیات مدیره و سخنگو انتخاب گردید.به گزارش موزیک خوان به نقل از خانه موسیقی، اولین جلسه هیات مدیره جدید خانه موسیقی ایران با حضور داریوش پیرنیاکان، حمیدرضا عاطفی، حمیدرضا اردلان، محسن رجب پور، زیدالله طلوعی (از اعضای هیئت مدیره) آذر هاشمی (بازرس) و حمیدرضا نوربخش (مدیرعامل) روز یکشنبه ۳۰ آبان ماه در ساختمان شماره ۱ برگزار گردید.
در ابتدا حمیدرضا نوربخش (مدیرعامل خانه موسیقی ایران) در جلسه حاضر شد و گزارشی از اقدامات و عملکرد دوره پیش ارائه نمود.
نوربخش در سخنانش به انتخابات اخیر خانه موسیقی اشاره نمود و اظهار داشت: طبق اساسنامه دوره مسئولیت هیات مدیره های کانون های خانه و همینطور هیئت مدیره اصلی سال ۹۹ به پایان رسیده بود و ما موظف به برگزاری انتخابات بودیم. اما سال ۹۹ که همزمان با شیوع کرونا شد و ما مجبور به تعویق انتخابات خانه موسیقی شدیم. البته با فروکش کردن شیوع بیماری دو بار تصمیم به برگزاری مجامع کردیم اما با پیدایش موج جدید کرونا مجبور به لغو آن شدیم. اواخر تابستان سال جاری و همزمان با واکسیناسیون همگانی با رعایت پروتکلهای بهداشتی و در فضای باز توانستیم مجامع و انتخابات کانون ها را برگزار نماییم که با عنایت به وضع موجود با استقبال خوبی هم انتخابات مواجه گردید.
وی اضافه کرد: طی مدت قانونی و در اسرع وقت بعد از اتمام انتخابات کانون ها مجمع عمومی خانه موسیقی و انتخابات هیات مدیره خانه موسیقی را داشتیم که خوشبختانه با حضور اکثریت اعضا این انتخابات برگزار شد و هیات مدیره جدید برگزیده شدند.
نوربخش در انتها سخنانش ضمن آرزوی توفیق برای اعضای هیات مدیره جدید خانه موسیقی اظهار داشت: امیدواریم در دوره جدید کاری خانه موسیقی با حضور منتخبان گرامی، افق های جدیدی پیش روی خانه موسیقی روشن شود و از اعضای هیات مدیره می خواهم تمامی گزینه های سمت مدیرعاملی خانه موسیقی را بررسی نمایند و در مدت قانونی مدیرعامل جدید را معرفی کنند.
در ادامه جلسه هریک از اعضای هیئت مدیره در سخنانی در مورد فعالیتهای خانه موسیقی به اظهار نظر پرداخته و از زحمات و تلاشهای مدیرعامل با عنایت به تنگناهای مالی بی سابقه دوره گذشته قدردانی کردند. اعضای هیات مدیره همینطور با تاکید به رویکرد اجرایی جدید در دوره پیش رو اعلام نمودند در موعد قانونی به بررسی همه گزینه های مدیرعاملی خانه موسیقی و برنامه ها و سوابق ایشان خواهند پرداخت و بزودی مدیرعامل جدید خانه موسیقی معرفی خواهد شد.
در آخر با رای اعضای هیئت مدیره، داریوش پیرنیاکان بعنوان رئیس و سخنگوی هیات مدیره، حمیدرضا اردلان بعنوان نایب رییس هیات مدیره و حمیدرضا عاطفی بعنوان دبیر هیات مدیره انتخاب شدند.
در اولین نشست هیات مدیره، هنگامه اخوان و مسعود شعاری غایب بودند که از راه وکالت به اعضای دیگر، رای آنها هم در تعیین مسئولیت های هیات مدیره محاسبه گردید.
انتخابات کانون های ده گاه خانه موسیقی از اوایل پاییز سالجاری شروع شد و در هر کانون ۵ عضو بعنوان اعضای هیئت مدیره توسط اعضای کانون ها انتخاب شدند. همینطور مجمع عمومی خانه موسیقی متشکل از ۵۰ نفر منتخبین کانون ها روز ۲۳ آبان ماه در خانه هنرمندان برگزار شد و به ترتیب آرا داریوش پیرنیاکان، حمیدرضا عاطفی، حمیدرضا اردلان، هنگامه اخوان، محسن رجب پور، زیدالله طلوعی و مسعود شعاری بعنوان اعضای هیئت مدیره و آذر هاشمی (بازرس) انتخاب شدند.
خانه موسیقی در توضیحات پایانی این خبر عنوان کرده: طبق ماده ۲۱ اساسنامه خانه موسیقی اعضای هیات مدیره از بین خود یا خارج از آن یک نفر را بعنوان مدیرعامل انتخاب می نماید که انتخاب مجدد مدیرعامل برای دوره های بعد بلامانع است.


منبع:

1400/09/01
22:43:53
5.0 / 5
640
تگهای خبر: مد , موسیقی , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵